Як отримати закордонний паспорт в 2017 році?

Якщо незабаром вам належить виїзд за кордон, то отримання закордонного паспорта – одна з головних проблем, яку належить вирішити. Його оформлення обов’язково абсолютно для всіх громадян України, які виїжджають за межі країни. При цьому існують певні особливості оформлення закордонного паспорта і з кожним роком ця процедура зазнає різні зміни, які обов’язково необхідно враховувати.

Похожее изображение

Що потрібно для отримання закордонного паспорта?

Сьогодні, щоб отримати закордонний паспорт в першу чергу вам потрібно зібрати певний пакет документів і звернутися у відповідну інстанцію – ОВІР. Якщо ви вперше отримуєте даний документ, то вам будуть потрібні наступні документи:

Внутрішній паспорт громадянина України;
Фотокопія в кількості двох примірників з 1 — і 2-ї, а також з 11-ї сторінок;
ІПН та його ксерокопія.
Також знадобиться написання заяви, а чоловіків можуть попросити пред’явити військовий квиток або довідку з військкомату. Починаючи з 2017 року, отримувати закордонний паспорт Харків стало простіше завдяки тому, що не потрібно надавати довідку про відсутність судимості. Раніше на її отримання потрібно додаткове кількість часу.

Терміни оформлення документа можуть змінюватись і складають від 3-х до 21 робочих днів. Чим швидше вам необхідний документ, тим дорожче обійдеться.

Чи потрібен дитині закордонний паспорт в 2017 році?

Так. Починаючи з 2015 року неповнолітнім видаються спеціальні дитячі закордонні паспорти. Якщо раніше фотографія дитини вклеивалась в паспорт батьків, то тепер навіть у новонародженого повинен бути окремий документ. Єдина відмінність укладено в тому, що дітям до 14 років видають паспорти з незаповненим біометричним чіпом. Вже по досягненню віку 14 років інформація про його відбитки пальців може бути внесена в документ.

Який закордонний паспорт оформляти у 2017 році?

Найкращим рішенням є отримання закордонного паспорта біометричного типу. Це документ з вбудованим електронним чіпом, який зберігає дані про відбитки пальців власника та іншу важливу базову інформацію. У той же час сам документ повністю відповідає всім оновлених стандартів, тому процедура проходження всіх контрольних процедур на митниці істотно прискорюється.

Наша компанія пропонує вам широкий перелік інформаційно-консультаційних послуг з оформлення закордонних паспортів. Ми оперативно надамо вам відповіді на всі питання, що цікавлять вас.