Як відкрити візу ?

imgpreview (2)

 Як отримати шенгенську візу?

Якщо Ви вирішили поїхати на відпочинок до країн Шенгенської зони , то Вам необхідно подбає про те , щоб відкрити візу. Переговори про скасування візового режиму для українців , звичайно ж , ведуться , але поки до угоди ще не прийшли , тому Вам необхідно набратися терпіння і подбає про підготовку документів , а ми всіляко будемо Вам у цьому допомагати.

Зайнятися підготовкою оформлення візи слід заздалегідь , так як розгляд Вашої заявки посольством може зайняти до 14 робочих днів , а також слід враховувати , що записуватися на подачу документів краще за два тижні до співбесіди , тому ми настійно радимо починати підготовку з оформлення за місяць до планованої дати поїздки.

Отже , з чого ж складається процес оформлення візи і що потрібно зробити в першу чергу?

Насамперед необхідно записатися в посольство ( візовий центр) на співбесіду або іншими словами подачу документів , Ви можете замовити запис на подачу заявки у нас , вказавши найбільш комфортне для Вас час і дату , наші співробітники запишуть Вас в той же день.

Потім , треба оформити анкету . Менеджери нашої компанії також із задоволенням допоможуть Вам у цьому. Анкета заповнюється протягом дня з моменту подачі заявки на її заповнення . Як правило , анкета заповнюється мовою тієї країни , в посольство якої Ви подаєте документи .

Для отримання візи обов’язковою є страховка для виїзду за кордон. Ціна залежить від того на скільки днів ви їдете : так , наприклад , до 10 днів перебування за кордоном — 60 грн. / Чол. Страховка для візи оформляється протягом декількох хвилин. Замовити страховку можна у нас як в режимі онлайн , так і зателефонувавши нам по телефону.

У більшості випадків Вам також знадобиться бронювання авіа перельоту. Цю послугу Ви можете замовити як у нас , так і в будь-який інший зручною для Вас компанії.

Пам’ятайте , що при подачі документів у посольство у Вас повинні бути нові фотографії. Читайте про вимоги до фотографій .

Якщо Ви працюєте , Вам необхідно взяти довідку з роботи. Вона повинна включати дані по заробітній платі за останні півроку , розписані по місяцями , а також ім’я , контактні дані роботодавця ( повну адресу та номери телефонів із зазначенням коду місцевості) . Зробіть ксерокопію трудової книжки і на останній сторінці поставте живу печатку підприємства . Відповідно студентам потрібна копія студентського квитка та довідка з місця навчання . Ці довідки , як і більшість інших , вимагає перекладу для більшості країн . Ціни на переклад у нашої перекладацької компанії надзвичайно лояльні і повністю прозорі , Ви можете не хвилюватися , що Вас обдурять . А також у нас працюють тільки висококваліфіковані перекладачі , і Ви будете впевнені в якості перекладу документів , адже наше Бюро перекладів існує більше 12 -ти років і є лідером на ринку перекладів , що дозволило нам досягти співвідношення максимальної якості за мінімальну ціну .

Якщо в запрошенні не зазначено, що запрошуюча сторона бере всі витрати на себе , то необхідно відкрити рахунок у банку , для більшості країн це мінімум на 50 євро / добу на людину , а також отримати довідку в банку , що є такий рахунок . Довідка також повинна бути переведена .