Шенгенська віза для українців

viza-dla-ukraincivЗахопитися шедеврами архітектури європейських країн можливо за допомогою Шенгенської візи. 

Існує кілька типів Шенгенської візи :
- тип «А» — транзитна віза , не дозволяє пересуватися по країні ;
- тип «С» — короткострокова віза , дає право перебувати на території Шенгенського договору не більше 90 днів , крім того мета поїздки по типу «С» може бути діловою або туристичною .

Шенгенська віза для українців дозволяє вільний проїзд в будь-яку країну, що входить в Шенгенський договір . Однак існують певні умови , виконання яких просто необхідно. По-перше , існує правило першого в’їзду , перетинати кордон потрібно в ту країну , в посольстві якої оформлялася віза , тобто з якими межує Україна , по-друге , відмова від виїзду з якихось причин , є серйозним правопорушенням.

Для оформлення візи знадобитися:
закордонний паспорт ;
заброньоване місце в готелі ;
2 фотографії;
ксерокопія українського паспорта.

Незважаючи на всі переваги , якими забезпечує Шенгенська віза , потрібно пам’ятати про відповідальність заявника. Достовірність анкети , повнота пакету документів дозволять уникнути додаткових матеріальних витрат і неприємностей у відношенні з того держави в посольство якого ви звернулися . Безумовно , головним документом для подорожі Європою є віза . Але якщо ви оформили її самостійно , потрібно бути готовим до будь-яких несподіванок . Для того , щоб очікувана поїздка не стала сюрпризом , логічніше всього за рішенням візового питання , звернутися до фахівців.

Професіоналізм і досвід роботи з відкриття Шенгенської візи для українців дозволяють розглядати кожен окремий випадок індивідуально. Кваліфіковані фахівці беруть на себе ведення всієї процедури з оформлення документів від першого звернення до останнього етапу — отримання візи. Допомога у відкритті шенгену і в отриманні проїзних документів. Доступні ціни на послуги , відмінно налагоджена кур’єрська робота забезпечують збереження і передачу всіх важливих документів.

При оформленні візи , для помічниці по догляду за дитиною з України , виникають складнощі через відсутність у працівника патенту та легальної роботи . У зв’язку з цим у співробітників консульства можуть виникнути підозри в нелегальній роботі в Європі. Тому всі документи потрібно готувати з особливою ретельністю , що найчастіше можуть зробити толь кваліфіковані фахівці. Тільки завчасне звернення до Спеціалізується організацію дозволить уникнути всіх проблем і додаткових витрат , наприклад патент оформляється протягом двох тижнів , але за певних умов за 3 — 4 робочих дні. Віза для громадян України може бути легалізована і на території Росії , абсолютно законним шляхом.