Шенгенська Віза в Грецію

Наша компанія вже 9 років спеціалізується на оформленні Шенгенських віз в Грецію

віза в грецію

Особливості оформлення:

Форма подачі документів — без особистої подачі

Термін оформлення  5 робочих днів

Вартість оформлення:

Туристична віза одноразова  від 50 євро

Бізнес віза на півроку  (90/180) — 250 євро

Бізнес віза на рік  (180/360) — 350 євро

Необхідні документи:

  • Закордонний паспорт (оригінал);
  • Ксерокопія українського паспорта (заповнених сторінок);
  • Ксерокопія ідентифікаційного коду;
  • 2 фото - 3.5 х 4.5 см на білому фоні
  • По можливості довідка з місця роботи за 6 місяців + довідка з банку.

Важливі моменти при оформленні візи:

- Термін оформлення візи залежить від багатьох факторів, наприклад від наявності місць в консульстві.
- Вартість візового збору оплачується додатково при особистій подачі документів до консульських та візових відділів.
- Необхідні документи - для кожного консульства індивідуальні. Для уточнення, Ви можете зв’язатися з нашими фахівцями і отримати список документів призначених саме для Вас.

Також наша компанія оформлює візи в Грецію для дітей

Особливості оформлення:

Форма подачі — особисто

Термін оформлення  -  уточнюйте у спеціалістів нашого контакт центру

Вартість - уточнюйте у спеціалістів нашого контакт центру

Необхідні документи:

  •      Проїзний документ дитини (оригінал) або вклейка в паспорті одного з           батьків.
  •      Ксерокопія свідоцтва про народження.
  •      Нотаріально завірена заява: «Дозвіл на виїзд дитини до країн Шенгену з іншим батьком» або копія довідки «Мати-одиночка».
  •      Ксерокопія українського паспорта батьків.
  •      2 фото - 3.5 см х 4.5 см, на білому фоні

Не можна уявити собі більш гостинну і привітну країну, ніж Грузія. Відпочинок тут — це немов візит до родичів або друзів, адже українців у цій країні по-справжньому люблять. Для них тут створені всі необхідні умови, щоб відпочинок залишив тільки масу хороших вражень. Чорноморське узбережжя в сезон літніх відпусток забито під зав’язку. Безліч туристів з’їжджаються сюди, щоб позасмагати, купатися, а заодно і поправити здоров’я.

Адже Грузія — це не тільки готелі, пляжі і насичена екскурсійна програма, а й лікувальні курорти. Такі, як Боржомі, Саїрме, Ахтала, Цхалтубо і Шові. Що стосується екскурсій, то в цій країні дійсно є на що подивитися — безліч парків і заповідників, а також давні релігійні споруди від маленьких церков до величних храмів. Але якщо ваша відпустка не влітку, а взимку, то захоплюючих занять буде ще більше. Адже про знамениті Кавказькі гори складають цілі легенди. І відвідавши один з гірськолижних курортів Гудаурі або Бакуріані, ви зрозумієте чому.

Відмінна новина — це те, що з 2015 року для візиту громадянам України віза до Грузії не потрібна. Ви можете вільно в’їжджати на територію країни і перебувати там стільки, скільки буде потрібно. Єдиним обмеженням є ваші фінансові можливості. Так що якщо ви досі не вирішили, де відпочити, то Грузія — це відмінний варіант. По крайній мірі, ви заощадите гроші на візових зборах і час на оформленні пакету документів. Не забувайте, незважаючи на безвізовий режим між країнами, на митниці як і раніше діють суворі правила. Забороняється провозити на територію Грузії зброю і вибухові речовини, наркотики і нарковмісні препарати, порнографію і будь-які матеріали, здатні образити державу, її жителів або норми моралі. За межі країни не дозволяється вивозити предмети, що мають історичну або культурну цінність. Ввезення і вивіз іноземної валюти дозволено без обмежень, але рекомендується оформляти декларацію. Вивозити раніше ввезену валюту можна протягом одного року з дати в’їзду в державу. Без мита провозяться через кордон власні коштовності, але їх потрібно задекларувати, товари та предмети особистого використання загальною вагою до 100 кг. А також в країну можна ввезти до 20 пачок тютюнових виробів, до 3 л алкогольних або до 10 л слабоалкогольних напоїв.

Оформлення візи до Грузії для громадян України з 2015 року не потрібно. Між країнами діє повний безвізовий режим і для перетину кордону буде потрібно тільки внутрішній паспорт. Ніяких додаткових документів оформляти не потрібно.
Віза до Грузії — терміни оформлення

Так як отримання візи для громадян України не потрібно, то ви можете сміливо збирати валізи і направлятися в дорогу. Ви можете вільно перетинати кордон країни, маючи лише внутрішній паспорт.

Для оформлення послуги звертайтесь до спеціалістів нашого контакт центру.

заказать визу