Страховка для туристів » Програма А»

imgpreview (5)Які витрати покриває страховка для виїзду за кордон ( страховка для візи). Програма А :

а ) у разі несподіваного захворювання або нещасного події відшкодовуються витрати з надання Застрахованій особі швидкої та невідкладної медичної допомоги на добольнічном етапі , амбулаторне та стаціонарне лікування;

б) у випадках , пов’язаних з необхідністю надання Застрахованій особі невідкладної стоматологічної допомоги Страхувальник несе відповідальність за відшкодування відповідних витрат у межах суми , еквівалентної 200 євро.

в) страховка для туристів включає витрати на транспортування Застрахованої особи до найближчого медичного закладу або дипломованому лікаря ;

медичну евакуацію Застрахованої особи за кордону до місця його постійного проживання ;

репатріацію останків Застрахованої особи до країни постійного проживання у разі смерті Застрахованої особи в результаті страхового випадку , репатріацію Застрахованої особи до міста постійного проживання , в разі її затримки за кордоном внаслідок страхового випадку.

г) послуги зв’язку при настанні страхового випадку.

З таблицею цін Ви можете ознайомитися на сторінці Ціни на страхові поліси.

Як оформити страховку для шенгенської візи

Хочете оформити страховку? Для оформлення медичної страховки для виїзду за кордон достатньо надіслати нам першу сторінку закордонного паспорта по e — mail при цьому уточнивши в листі терміни поїздки і назва країни , або ж відвідати наш офіс , дивіться сторінку Контакти .