Страховка для виїзду за кордон

imgpreview (6)Починаючи з 1 липня 2004 року всім громадянам , які збираються подорожувати країнами Шенгенської зони на підставі віз категорії «С» необхідно оформити страховий медичний поліс на період дії візи ( страховка за кордон) . Страхування поїздки є обов’язковою і повинна бути оформлено до подачі документів в посольство.

Мінімальна сума страхової премії повинна становити 30 000 євро , що використовується для покриття термінових медичних витрат , непередбаченої госпіталізації та повернення на батьківщину.

Оригінал і копія страхового полісу подається разом з візовим заявою в посольство.

Наша компанія надає послуги страхування поїздки , що відповідають всім необхідним умовам , страхова компанія- партнер з якою ми співпрацюємо , зареєстрована в Шенгенському переліку затверджених компаній.

Оформлення медичної страховки за кордон в нашій компанії відбувається миттєво і займає всього кілька хвилин.

Ціна страховки для візи залежить від терміну , на який запитується віза . З таблицею цін Ви можете ознайомитися на сторінці Ціни на страхові поліси.

Надає організацію забезпечення медичної допомоги в усіх державах світу компанія » EuroCross INT » , Голландія. Представництва компанії :

Франція — » MEGA ASSISTANCE International Services Sarl » ,

Польща — » Pol- ASSISTANCE » ,

Чехія — » EuroCross International Europe sro » ,

Єгипет і Туреччина — » REMED — ASSISTANCE » ,

Балкани — TBS Team 24 d.o.o.

Страхові виплати здійснюються шляхом оплати вартості послуг закладам та особам , які їх надали , або безпосередньо Застрахованим особам після їх повернення додому впродовж 5 діб у межах вартості наданих послуг . Для скорочення терміну виплат використовуються електронні перекази , вартість яких сплачується за рахунок Компанії.

Договори добровільного страхування медичних витрат , а також витрат , пов’язаних з невідкладною допомогою громадянам під час перебування за кордоном , полягають на підставі:

Ліцензій Держфінпослуг України № 377675 від 28.01.08 та № 396382 від 27.03.08 ;
Правил добровільного страхування медичних витрат ;
Особливих умов добровільного страхування медичних витрат , а також витрат , пов’язаних з невідкладною допомогою громадянам під час перебування за кордоном ;
Туристичне страхування : програми » А» і «В»

Страховка для туристів » Програма А» — передбачає надання туристам медичних послуг;
Страховка для туристів » Програма В» — передбачає надання туристам медичних та адміністративних послуг , обсяг яких значно розширений.
Зверніть увагу , ціна страховки для візи збільшується в два рази у разі , якщо у Вас пенсійний вік , Ви займаєтеся екстремальним видом спорту або маєте серйозні захворювання!