Про шенгенську вiзу.

imgpreview (12)Літо – сезон відпочинку. Сонце, пляжі, напої, музика. Весь рік ми мріємо про літо, а коли воно наближається перед нами стоїть питання: «Куди відправитись?»

Багато хто планує провести свій відпочинок у Європі.

Бо найчистіші пляжі, голубе море і настрій відпочинку найчарівніше. Європейці нікуди не поспішають, немає суєти, усі навколо посміхаються. Відпочиваючи у Європі ти стаєш європейцем.

Для того щоб провести свій відпочинок саме так, необхідна шенгенська віза. Для багатьох людей віза шенген стає непростим бар’єром, при плануванні свого відпочинку.

 

До якого посольства звертатись? Які документи приносити? За який час у мене буде віза шен ген? Всі ці питання і тисячі інших з’являються у голові кожної людини. Багато хто просто відмовляється від подорожей в Європу.

Осінь – сезон бізнесу. Саме осінь знаменується як бізнес сезон. Угоди, зустрічі, укладаня договорів. Бізнес середовище кипить! Але що робити, якщо партнери, колеги, представництва знаходяться у Європі? Адже наша країна є великим європейським ринком. У багатьох сферах, наші підприємці співпрацюють з європейськими компаніями. Бізнес середовище часто потребує невідкладних поїздок у Європу.  Як за короткий термін попасти на важливу зустріч? Яка віза необхідна? Як все встигнути, коли кипить робота? Після такої плутанини в голові, у бізнес людей, часто зриваються важливі зустрічі.

На протязі всього року, без сезонності, у громадян нашої країни виникає маса потреб і причин відвідати Європу. Діаспора наших громадян по всьому світу досить велика. Що говорити про Єропу, до якої рукою подати! Хтось їздить в гості, адже погостювати у друзів не так вже й дорого, не потрібно оплачувати проживання в готелях. Чому на тиждень або два не з’їздити в Європу? У інших громадян нашої країни можуть бути родичі — європейці. І їх теж хочеться провідати.

У будь-який час, у громадян нашої країни, може з’явиться маса причин поїхати в Європу. Найчастіше це :

приватний візит, візит до родичів, лікування, туризм, культурна діяльність, економічна діяльність, бізнес, купівля автомобіля, працевлаштування. Кожна мета поїздки має бути підкріплена виданою візою. Це дуже важливе питання. Так як мета поїздки повинна чітко відповідати типу візи, яку необхідно отримати або вже отримали. Кожен тип візи повинен бути підкріплений документально. При наявності візи без документальних підтверджень, поїздка в Європу стане неможливою!

Впізнаєте себе? Ця інформація буде актуальною саме для Вас!

Ваш випадок? Тоді тут вам розкажуть більш докладно.

Про шенгенську вiзу.: Один комментарий

  1. Привет! Это комментарий.
    Чтобы удалить его, авторизуйтесь и просмотрите комментарии к записи. Там будут ссылки для их изменения или удаления.

Комментарии запрещены.