Поняття права і процедура отримання в Україні для іноземців дозволу на проживання.

Поняття права і процедура отримання в Україні для іноземців дозволу на проживання.

1.1 Вид на проживання
Іноземець — особа, яка не перебуває у громадянстві України і є громадянином (підданим) іншої держави або держав (частина 1 статті 1 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» від 04.02.1994г.).
Ст.3 закону ми згадували його вище, свідчить, що люди не є громадянами країни (України) все одно можуть приїхати в нашу країну в установленому порядку на постійне довгий проживання або бути працевлаштованими на певний время.Сюда відносяться і іммігранти, таким особам відкривають вид на проживання, він визначений у Законі України. Люди, що знаходилися в країні за іншим законом, відносяться до тимчасово перебувають в країні. Вони зобов’язані зареєструвати паспортні дані, в порядку указаннимКабміном і покинути володіння України, коли закінчитися термін дозволу перебування.
Відповідно до статті 1 Закону України «Про імміграцію» від 07.06.2001г., Імміграція — це прибуття в Україну чи залишення в Україні у встановленому законом порядку іноземців та осіб без громадянства на постійне проживання.
Іммігрант — іноземець або особа без громадянства, який получілразрешеніе на імміграцію і прибув в Україну на постійне проживання, або, перебуваючи в Україні на законних підставах, отримав дозвіл на імміграцію і залишився в Україні на постійне проживання.
Спираючись на цей закон, можемо сказати, що вид на проживання — це документ, підтверджує ваше право на проживання в Україні.
Приїхавши в Україну люди протягом п’яти днів повинні звернутися в спеціальні органи і за певним місцем проживання із заявою. Органи протягом 7 днів зобов’язані видати, вид на проживання.

Окремі норми існують для осіб, які тимчасово проживають в Україні.
Є окремі закони, і норми оформлення, для громадян тимчасово перебувають в нашій країні.
Встановлена ​​квота Кабміном:
1. Представники культури або науки
2. Фахівці високих кваліфікацій
3. Особи, які здійснили вкладення в економіку понад 100 тисяч
(такий порядок затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 07.08.1996г. № 928 «Про затвердження Положення про порядок державної реєстрації іноземних інвестицій»)
4. Родичі
5. Особи, які вже перебували в українському громадянстві
6. Законні чоловік / дружина / діти / батьки

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>