Перелік документів та вартість оформлення проїзного документа дитини для виїзду за кордон

На данний момент оформлення дитячих проїздних документів припинено. Для дитини необхідно оформити ЗАКОРДОННІЙ ПАСПОРТ ДИТИНИ.

Раніше замовити оформлення дитячого проїздного документа (закордонного паспорта дитини) в Києві ви можно було за такими тарифами:Якщо ви бажаєте оформити проїздний документ дитини в загальному порядку то вам необхідно пройти продцедуру описану нижче. Серед інших документів вам знадобиться «Заява» — дозвіл батьків (або законних представників — опікунів ) дитини для оформлення проїзного документа дитини для виїзду за кордон , завірене нотаріально. У приватних нотаріусів це коштує 250 грн. , У державних — 90 грн. , Присутність обох батьків обов’язково !

Це нотаріально завірений дозвіл — заява від батьків необхідно , якщо ви оформляєте на дитину окремий документ — він називається проїзний документ дитини , а не вписуєте його до себе в паспорт , робите йому як би свій « закордонний паспорт ». У нас у дорослих він так називається , а у дітей це — «проїзний документ» .
Не плутати з нотаріально завіреним дозволом для виїзду дитини за кордон у складі колективу або інших представників ( не батьки ) . Такий документ видається для конкретної поїздки .
Заява виглядає приблизно так , як у зразку , або в іншій , текстовій формі . Нотаріуси добре знають що необхідно писати у цій довіреності , складають по шаблонах . Необхідно лише прийти до них обом батькам , почекати заповнення , перевірити правильність написання , заплатити гроші. Це займе 10-15 хвилин, залежно від швидкості роботи самої людини — нотаріуса.imgpreviewЗаява про надання адміністративних послуг ( заповнюється на прийомі ) .
Свідоцтва про народження дітей (оригінал і його копія ; дітям з 14-16 років додаткова копія , а з 16-18 років додатково — оригінал та копія громадянського паспорта громадянина України ) ;
Паспорт громадянина України обох батьків або законних представників дитини та їх ксерокопії (сторінки 1,2 паспорта та сторінка з реєстрацією )
Оригінал і ксерокопія документів про зміну прізвища батьків ( у разі невідповідності прізвища батьків і дітей)
Облікова картка ( звертатися за нею або до друкарці , або в кабінет 37 ), довідка про несудимість ( для дітей від 14 років). Тут же вам дадуть заповнене на комп’ютері заяву, в якій ви просите , від свого імені ( заповнюєте від руки дані про місце проживання , телефоні та прізвища І.О. ) оформити проїзний документ дитини.
Плата за послуги оформлення облікової картки складають 20 грн. і називаються «Інформаційно- консультаційні послуги». Бланк для оплати послуг ОВІРА видає друкарка , вона ж вносить ваші дані в банк даних і видає інший бланк для оформлення довідки про несудимість .

 

3 фотографії , розміром — 3,5-4,5 см.
Довідка про несудимість . Бланк на довідку про несудимість можна заповнити безпосередньо у працівника, що приймає документи на закордонний паспорт , якщо робите «Не терміново» , за 30 днів. За терміновість ( 10 днів) за цю довідку необхідно платити. Зараз поверхом вище розмістилося підприємство «Документ» , на двері кабінки якого рукописним текстом написано про те , що тут ведеться оформлення документів для закордонних паспортів і проїзних документів дитини . Можна лише припустити , що такий запит можна оформити тут. Але треба відвернути тих , хто всередині кабінки і запитати , про це. На стендах висить інформація про правила і нормативи при втраті документів .
Квитанції про оплату адміністративних послуг :
60грн . 70 коп. — Оформлення проїзного документа дитини для виїзду за кордон ( 10 робочих днів). Зразок № 1-ж на стенді.

30грн. 35 коп. — Оформлення проїзного документа дитини для виїзду за кордон ( 30 робочих днів). Зразок № 1-з на стенді.

Квитанція про оплату за бланк дитячого проїзного документа дитини для виїзду за кордон (№ 2 — а ) — 24грн . 00 коп. 19,74 грн. до відділення Ощадбанку Оболонського району р / с 31255272211634 31259201179847 МФО 820019 . Квитанція № 2а на стенді.
За наявності у заявника раніше оформленого проїзного документа дитини для виїзду за кордон , його необхідно надати під час подачі документів. Здавати паспорт — не обов’язково. Ви лише пишіть на заяві — проханні про видачу позначку , про те , що залишаєте його собі для збереження попередніх віз .
Документи на дитину для виїзду за кордон подають тільки батьки (один з батьків ) , або їх законні представники — опікуни. Присутність дітей не обов’язково (з 16 річного віку діти самостійно мають право здавати і отримувати проїзний документ дитини).

Оформляється проїзний документ у порядку , встановленому Законом України «Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України » , постановою КМУ « Про затвердження Правил оформлення і видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон і проїзного документа дитини , їх тимчасового затримання та вилучення» (далі — Правил ) , наказом МВС «Про затвердження Порядку провадження за заявами про оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон і проїзних документів дитини ».

Проїзний документ дитини отримують батьки (один з батьків) , або їх законні представники — опікуни за наявності громадянського паспорта та свідоцтва про народження дитини , а з 16 річного віку — за наявності громадянського паспорта дитини.

Детальніше на сайті міграційної служби України.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>