Переклад документів

imgpreview (9)Наша компанія здійснює переклад документів на всі мови світу . Перекладачі нашого бюро дипломування і високо кваліфіковані. При необхідності документи завіряються у приватного або державного нотаріуса.

Ми несемо відповідальність за правильність перекладу , тому гарантуємо Вам високу якість !

Кожен перекладений нами документ проходить потрійну перевірку і вичитується коректором , а потім менеджером , що виключає можливість допущення помилок. Такого Вам не запропонує ніхто з конкурентів!

У нас великий штат перекладачів -професіоналів , які швидко і добре виконують свою роботу. Ви можете бути впевнені в тому , що переклад буде виконаний в строк!

Ми добре знайомі зі специфікою вимог до перекладу для кожного окремого посольства. Ви можете сміливо доручити нам переклад , і Вам більше не треба турбується про те , як його правильно оформити . Ми завжди в курсі останніх змін і запевняємо переклади згідно всіх вимог офіційних органів.

У нас самі лояльні ціни і при цьому ми гарантуємо якість ! Діє система знижок для постійних клієнтів!

Крім перекладу документів для посольств ми також здійснюємо :

Переклад технічних , наукових та спеціальних матеріалів;
Переклад інструкцій;
Переклад статутних документів
Переклад фінансових , економічних та юридичних документів
Переклад медичних текстів
Переклад і локалізацію сайтів
Всі наші перекладачі розділені на групи за своєю спеціалізацією . Залежно від особливості тексту ми підберемо Вам перекладача , який найбільш підходить Вам .

Оформлення документів Ви можете замовити в будь-якому зручному для Вас форматі , в тому числі в програмах Word , Excel , Autocad , Adobe Acrobat.

Дивіться ціни на переклади .