Переваги переходу до біометричною закордонного паспорту

Введення на території України в обіг біометричних закордонних паспортів – це дуже великий і важливий крок, переваги якого для багатьох поки складно оцінити.

Картинки по запросу Преимущества перехода к биометрическому загранпаспорту

Насправді ж введення біометричного паспорта – це, в першу чергу, одна з умов Європейського Союзу для того, щоб спростити в найближчі кілька років візовий режим. Біометричний паспорт влаштований таким чином, що не дозволяє людині під чужим ім’ям проїхати на територію тієї або іншої країни. Крім того, новий паспорт значно краще захищений від підробок. Рівень захисту нового документа практично повністю виключає можливість його підробки.

Одним з головних переваг отримання такого паспорта повинен стати спрощений процес огляду і більш легке отримання візи. Незважаючи на те, що за офіційними даними обидва паспорти будуть у рівних правах, низка консульств повідомляє про те, що до власників біометрики будуть відноситься значно більш ліберально. Крім того, в даний момент у ряді країн світу діють так звані електронні коридори, пройти через які можна без стомлюючого очікування – для цього досить тільки прикласти до спеціального пристрою, що зчитує першу сторінку паспорта, а також долоню для зчитування відбитку пальців.

У найближчому майбутньому Європейський Союз повинен також согласоватьвсе процедури, згідно з якими власники біометричних паспортів зможуть подорожувати в країни ЄС без віз. Таким чином, отримання біометрики стане головною умовою для того, щоб відвідувати країни Європейського Союзу без необхідності оформляти візу.

Виходячи з усього вищесказаного, має сенс оформити біометричний паспорт зараз, коли за їх одержанням ще немає настільки великих черг!