оформлення закордонного паспорта

imgpreview (3)Наша компанія допоможе зробити закордонний паспорт у Києві і отримати його в точно обумовлені терміни : від місяця і до трьох днів.

Ціни на оформлення закордонних паспортів повністю прозорі — це означає , що в них немає прихованих платежів . Оформляючи закордонний паспорт з нашою допомогою , ви позбавите себе від зайвого нервування , довгих черг і повторного відвідування ВВІРу .

Документи для оформлення закордонного паспорта

внутрішній паспорт громадянина України ;
ідентифікаційний код ;
для чоловіків, яким не виповнилося 25 років , потрібна довідка з військкомату
Цього переліку документів достатньо для оформлення закордонного паспорта за допомогою нашої компанії , при самостійному оформленні список збільшується.

Дитячий проїзний документ або дитячий закордонний паспорт

Діти, яким не виповнилося 17 років , перетинають кордон по дитячому проїзним документом .

Документи для дитячого закордонного паспорта :

дозвіл батьків на оформлення дитячого проїзного документа з обов’язковим засвідченням у нотаріуса;
свідоцтво про народження дитини;
фотографії матові з розмірами 3,5 * 4,5 см;
У тому випадку , якщо батьки планують поїздку разом з дитиною , а у дитини немає самостійного закордонного паспорта , дані про дитину потрібно в обов’язковому порядку вписати в закордонний паспорт одного з батьків. Якщо дитина вже досягла 5 — річного віку або досягне під час поїздки закордон , в закордонний паспорт потрібно вклеїти його фотографію . Читайте докладніше , які документи необхідні для оформлення туристичної візи , якщо дитина їде без батьків у відповідному розділі : «Туристична віза ».

Документи для внесення даних про дитину в закордонний паспорт батька :

громадянський та закордонний паспорт батька ;
свідоцтво про народження дитини;
2 фотографії матові з розмірами 3,5 * 4,5 ;
другий закордонний паспорт

Також ми допомагаємо в оформленні другого закордонного паспорта , що обумовлюється законною можливістю для громадян України . Наявність одночасно двох закордонних паспортів дозволяє користуватися одним з них в той час , поки перший знаходиться в посольстві для отримання візи в іншу країну. Також це важливо коли має бути поїздка в країни , які ставляться з обережністю до громадян , що були в країні « ворогів» , і у зв’язку з цим виїзд в ці країни може бути утруднений. Так , наприклад , у посольстві Ірану є оголошення , що паспорти , в яких є ізраїльські позначки , до розгляду не приймаються.

Процес оформлення другого закордонного паспорта такий же , як і при оформленні першого , до того ж його можна оформляти одночасно з першим .