Оформлення закордонного паспорта — що потрібно знати

Оформлення закордонного паспорта — що потрібно знати можливо, ви навіть не уявляєте, наскільки може бути клопіткою оформлення?

паспорт

Далее:

паспорт иногда, щоб зібрати всі документи, що воно займає багато нервів і часу.

Закордонний паспорт вважається головним документом громадянина, який пред’являється при в’їзді/виїзді за кордон. І як правило, в потрібний момент паспорта в людини немає, і термінове оформлення закордонних паспортів це саме те, що людині в цей момент потрібно. Але давайте розберемося.

Щоб отримати закордонний паспорт треба сходити в ОВІР. Ось необхідні документи для отримання паспорта:

- Дві анкети, які завірені печаткою.
- Довідка форми 32 для юнаків. Дана довідка свідчить, що ви найближчим часом офіційно не зважаєте призовником. Є один нюанс, який стосується цієї довідки – період її дії лише місяць, тому необхідно вкластися в ці терміни з подачею документів.
- Сплатити держмито (400 рублів).
- Російський паспорт.
- Конверт для повідомлення про готовність закордонного паспорта.
- Трудова книжка
- 4 фото (не цифрові).
Особливу увагу потрібно приділити саме заповнення анкети. Будь ОВІР прагне продемонструвати свою владу, тому часто вигадують власні якісь правила. В одній організації обов’язковим є заповнення анкет тільки на друкарській машині або на комп’ютері. Інша організація вимагає, щоб анкети заповнювалися виключно чорною пастою і друкованими літерами. Третя організація не допускає копій анкет, їм потрібні виключно анкети саме на їх папері. Тому настійно рекомендується уточнювати такі дрібниці в конкретному Овірі, щоб заощадити і нерви, і час.

Задуматися про отримання закордонного паспорта необхідно заздалегідь, оскільки на підставі закону щодо виїзду/в’їзду, коли ви пишіть заяву на закордонний паспорт за місцем прописки, то період отримання не перевищує місяця. А коли ви пишіть заяву безпосередньо за місцем знаходження, період видачі не більше 4 місяців.