Оформлення закордонного паспорта в Україні

 Доплата за другий закордонний паспорт 150 грн. Якщо втрачений паспорт і не закінчився строк дії потрібна довідка з міліції.

Необхідні документи для оформлення закордонного паспорта:

 1. Цивільний паспорт оригінал + копія 1, 2, 3, 4 та 11 сторінок.
 2. ІПН (код) оригінал + копія.
 3. Якщо був старий закордонний паспорт (оригінал + копія 1 сторінки.
 4. Якщо паспорт України видано в Криму, Донецьку, Луганську потрібні кілька додаткових документів. Подробиці уточнюйте по телефону.

 Необхідні документи для оформлення дитячого біометричного паспорта:

 1. Свідоцтво про народження дитини.
 2. Цивільні паспорти обох батьків (оригінал+копія).
 3. Якщо був дитячий проїзний.
 4. Якщо оформляли індефікаційний код дитини.
 5. Якщо один з батьків іноземець — довідка про підтвердження громадянства дитини.
 6. Якщо мати одиначка, то виписка з 135 статті.
 7. Якщо батьки в розлученні або в цивільному шлюбі, то необхідно уточнювати перелік документів.

imgpreview (3)Багатьом з нас доводилося стикатися з необхідністю оформлення закордонного паспорта або проїзного документа для дитини. Як правило , один раз зіткнувшись з цією процедурою , отримавши позитивний або негативний досвід, це в кого як виходить , забуваєш її , в найкращому збігу обставин — на 10 років , у найменшому — на 3 роки (для неповнолітніх оформлення документів кожні три роки). При наступному ж зверненні за подібним документом , на сьогодні можна скористатися двома способами.

Перший . У ОВІРі ГМС Державній міграційній службі або Міжрегіональному центрі видачі паспортних документів . Для цього необхідно самостійно зробити копії , оплатити квитанції за «правильним» реквізитами , тобто знати ПОРЯДОК подання документів до держорганів і пройти процедуру отримання паспорта самому.

Другий . Скористатися послугами посередників ( турфірм або знаючих цю « кухню » людей). Якщо в першому випадку можна обійтися «малою кров’ю » — відносно недорого , то в другому — суми будуть значно перевищувати встановлені офіційно. Згідно усередненого прайса таких посередників між вами і держорганами , вартість оформлення паспорта в 2013р. обійдеться вам приблизно від 790грн . за 30 днів до 1300 грн. за 10 днів. І , як стверджують ці посередники , «за наявності у клієнта особливих умов , вартість обговорюється додатково ». Вам вирішувати про спосіб отримання закордонного паспорта.

Третій . Оформити в Центрі надання адміністративних послуг — міському чи районному . Якщо міський знаходиться в районі станції метро «Осокорки » і приймає заяви від усіх жителів Києва , то в районних центрах , цю послугу надають лише деякі. (дані на вересень 2013 року — підлягає уточненню і оновленню ) . Вартість оформлення становить 627 грн. за місяць і 1000 грн. за 10 днів відповідно. Зате з сервісом все ОК і нікуди бігати для проплат не треба. До речі , відкрилася послуга з оформлення закордонних паспортів у Київському центрі адміністративних послуг.

Поговоримо про процедуру самостійного оформлення документа .

Для оформлення закордонного паспорта в Україні необхідно звернутися до спеціального орган (ВВІР — абревіатура : Відділ віз та реєстрації іноземців).

P.S. Тут і далі абревіатура ОВІР застаріла, на сьогодні

ovir-obolon

( лютий 2014 ) , всіма питаннями займається ДМС ( Державна Міграційна Служба ) . ГМС — Державна міграційна служба.

а оформити закордонний паспорт можна тепер без довідки з військкомату.

Ось уже рік це можна зробити не тільки за місцем проживання, а в будь ГМС, незалежно від місця прописки, а можна звернутися в Міжрегіональний центр видачі паспортних документів Державного Департаменту у справах громадян, імміграції та реєстрації фізичних осіб МВС України (скор. — ДДГІРФО)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>