Оформлення закордонного паспорта в Міжрегіональному центрі видачі паспортних документів

imgpreview

Вартiсть ИНФОРМАЦIЙНО-КОНСУЛЬТАЦИIЙНЫХ послуг по оформленню закордонного паспорта:

Оформлення 4-5 тижднiв — 1600 гривень

Оформлення 15 рабочих днiв — 5000 гривень

Оформлення 10 рабочих днiв — 6000 гривень

Закордонний паспорт можно оформити кількома шляхами:

1. Шляхом звернення до Київського центру оформлення документів

Переваги такого способу в тому що:

- офорлення без черги

- отримання без черги

- збір, заповнення та перевірка пакету документів співробітниками центру

- швидші строки оформлення

2. Шлях — це стандартна продцедура, що описана нижче:

Державного Департаменту у справах громадян, імміграції та реєстрації фізичних осіб МВС України (скор. — ДДГІРФО )

У Міжрегіональному центрі видачі паспортних документів оформити закордонний паспорт можуть громадяни України з усіх регіонів , незалежно від місця реєстрації. Іншими словами , будь-який громадянин України , навіть якщо він раннє користувався послугами районних ОВІРів у своїх містах , може в цьому центрі здійснити операції з отримання закордонного паспорта , незалежно від місця проживання.

Бланки паспорта громадянина України для виїзду за кордон є в достатній кількості. На території центру є банківська установа , так що всі оплати можна призвести тут же. Якщо ж вам не зручно їхати на Бортничі для подачі документів на закордонній паспорт, то це можно зробити в Киеєві, уся інформація на офеційному сайті: http://tur-pasport.kiev.ua/

Для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон подаються наступні документи:

Паспорт громадянина України (оригінал і копія 1,2 сторінок реєстрації за останні 5 років 2 -х примірниках )
Довідка податкового органу про присвоєння ідентифікаційного номера ( оригінал і копія 1 екземпляр)
Паспорт громадянина України для виїзду за кордон (у разі його наявності )
Особи віком від 18 до 25 років , які підлягають призову на строкову військову службу, надають довідку відповідного військового коммісаріат про можливість виїзду за кордон. Форма довідки затверджується Міністерством Оборони України , або військовий квиток ( для тих , хто відслужив ) . Тепер отримувати довідку про несудимість не потрібно . Цим займатиметься Державна Міграційна Служба або ДМС ( Державна Міграційна Служба ) . Вам потрібно буде лише оформити заяву — дозвіл на виконання запиту від вашого імені в цю службу колишнім ВВІРом . Зразок запиту висить на стенді біля кабінету. Тепер питання про те , як отримати довідку про несудимість для закордонного паспорта , йде в минуле.
Що необхідно , щоб внести до паспорта громадянина України для виїзду за кордон відомості про дітей ? Для внесення до паспорта громадянина України для виїзду за кордон відомостей про дітей подаються:

Оригінал і копія свідоцтва про народження дитини ( з 14 років дві копії , а з 16 років ксерокопія внутрішнього паспорта) .
З віку 5 років — 2 фотографії дитини розміром 3 х 4 см , матові .
Оформляють чи проїзний документ дитини для виїзду за кордон у Міжрегіональному центрі видачі паспортів ?

Оформити окремі проїзний документ дитині можна тільки за місцем реєстрації , звернувшись в ОВІР. У Центрі вносяться тільки відомості про дітей у закордонні паспорти при оформленні вашого документа , тобто якщо ви оформляли свій закордонний паспорт в районному ОВІРі , то і вписувати дані про дітей у свій паспорт необхідно там же , а якщо починаєте процедуру оформлення свого документа в Центрі , то можна вписати туди і дитини.

Що необхідно зробити , щоб потрапити на прийом?

Можна потрапити на прийом по « живої черги» , а можна попередньо записатися « на час » або через інтернет , або на місці через спеціальні апарати

Попередній запис на прийом. Для того , щоб подати попередню заявку на прийом , необхідно зареєструватися на сайті; реєстраційну форму для запису на оформлення загранпаспорта2 . При реєстрації необхідно вказати адресу електронної пошти ( реальний) для отримання повідомлення про підтвердження реєстрації.

3 . Після підтвердження реєстрації необхідно увійти на сайт за своїм логіном і паролем (вони будуть вислані на ваш електронний ящик).

4 . Для подачі попередньої заявки на прийом необхідно ввести персональні дані та вибрати дату і час прийому. Якщо чесно , отримати результат від реєстрації відразу , в день заповнення — не вдалося. Подивимося дальше.отстутсвіе вільних місць при записі он- лайн

Напис говорить :

5 . Подану попередню заявку буде розглянута і , в разі підтвердження заявки , на вказаний при реєстрації адресу електронної пошти буде надіслано повідомлення . Зазначений у повідомленні номер заявки слід зберегти .

6 . Термін дії логіна і пароля становить три дні після реєстрації.

7 . Особи , які зареєструвалися через інтернет і не з’явилися на оформлення в зазначений час , повторно обслуговуватимуться тільки у загальній черзі .

Що потрібно зробити для проходження прийому за попередньою заявкою ?

На початку визначеного для заявки тимчасового інтервалу слід прийти в Міжрегіональний центр видачі паспортних документів (м. Київ , мкр- н Бортничі , вул. Леніна , 64 ) з документами , необхідними для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Увага! При запізненні на прийом попередня заявка буде скасована , і прийом буде можливий тільки в порядку живої очереді.Гражданін України може оформити до двох паспортів для виїзду за кордон. При отриманні нового паспорта громадянина України для виїзду за кордон можна здати старий паспорт. За наявності двох паспортів громадянина України для виїзду за кордон , один старий паспорт необхідно здати при отриманні нового паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>