Оформлення закордонного паспорта в Києві

Враховуючи останні події в нашій країні, попит на закордонні поїздки зростає кожні півроку. Пов’язано це з тим, що відпочити в Туреччині або Єгипті набагато вигідніше по грошах, ніж на кримському узбережжі. Для оформлення закордонного паспорта (Київ) ви можете звернутися як у приватні фірми, так і муніципальні організації.

Картинки по запросу Оформлення закордонного паспорта в Києві


На сьогоднішній день діючий закордонний паспорт (оформлення Київ і вся Україна) буває трьох видів:

з вклеєною роздрукованої кольоровою фотографією;
зі сканом кольорового фото;
зі сканованою чорно-білою фотографією.
За вашим бажанням даний документ оформлюється строком від 5 до 45 робочих днів, як у звичайному, так і в прискореному порядку. У будь-якому випадку вам необхідно надати такі документи: паспорт та дві копії всіх сторінок, а також оригінал і копію ІПН. Якщо у вас вже є закордонний паспорт, але вам необхідно отримати новий у зв’язку зі зміною прізвища при вступі в шлюб, додатково подається старий паспорт і свідоцтво про шлюб.

Після видачі

Після того, як у ваших руках опинився довгоочікуваний закордонний паспорт (оформлення києві чи в іншому місті), вам корисно пам’ятати деякі рекомендації, які допоможуть не потрапити в незручні ситуації під час подорожі, а саме:

стежити за зовнішнім виглядом документа. Не повинно бути порваних сторінок, плям і отклеенной фотографії. При різних дефектах у прикордонників можуть виникнути до вас питання;
важливо, щоб у паспорті мали місце вільні сторінки і розвороти для проставлення штампів перетину кордону на прикордонній службі;
після приїзду із закордонної подорожі, строк дії документа — не менше півроку.
Оформлення закордонних паспортів (Київ) через юридичну або туристичну компанію набагато простіше і швидше. Адже вам не потрібно стояти в чергах весь день, щоб всього за 15 хв подати документи на отримання закордонного паспорта. Тому якщо ви вирішили провести відпустку за кордоном, вам буде цікава послуга оформлення закордонного паспорта Київ.

У тих випадках, коли вам потрібно термінова або незапланована поїздка за межі країни, у вас є можливість замовити оформлення закордонних паспортів (Київ) у стислі терміни. Природно, за додаткову плату. Щоб отримати паспорт протягом 5 робочих днів, вам доведеться викласти кругленьку суму в розмірі 2500 грн.