Оформлення закордонного паспорта в Державній міграційній служб

imgpreview (10)Сьогодні є зміни у процедурі отримання закордонних паспортів. Менше черг, оформлення працівниками здійснюється значно швидше .

До недоліків можна віднести відсутність на просторах інтернету тлумачний ІнфоРесурс , де можна було б все прочитати , підготувати і прийти в ОВІР тільки для здачі документів та фотографування. За раніше доводиться не за один прихід проходити процедуру оформлення документів , якщо цим ви займаєтеся самі

Але є й зрушення. На території цієї служби з’явився термінал для проплат необхідних послуг , і навіть поруч з ним — дівчина- консультант , яка вам допоможе оформити платіж , досить швидко! ! Вважаю це прогресом ! Тобто вже не треба вибігати і шукати Ощадкасу , майже в кілометрі від будівлі.

Хочу дати поради , на що звертати увагу при оформленні документів у районних ВВІРах .

Для отримання закордонного паспорта необхідно подати документи , згідно списку , який зобов’язаний знаходиться на інформаційній дошці в ОВІРі . Ці списки в різних регіонах України можуть злегка відрізнятися — місцеві , так сказати , особливості, але в загальному вигляді цей список повинен містити:

Перелік документів та вартість оформлення
закордонного паспорта громадянина України
Реквізити змінені ! Оновлено 14 лютого 2014

(паспорт оформляється з 18 -річного віку за місцем реєстрації )

(приклад наведено з ОВІР Оболонського району м.Києва вул. Автозаводська 25 — а , к. 37 тел. 430-95-84 , 430-48-08 )
здати документи
Години роботи :

Grafik priema v ObolonOVIReВторнік -10:00-19:00
Середа — неприйомний день
четвер 10:00-19:00
п’ятниця 9:00-18:00
Субота 9:00-16:00
Перерва: 13:00-13:45
(години прийому тепер збільшилися , порівняно ще з квітнем 2013 р., що не може не радувати ) !

Pidrozdil DMS u Kyive_Obolon

Якщо ви хочете дізнатися своє підрозділи ДМС , натисніть на малюнок з прикладом вище , і відшукайте найближчу до вас міграційну службу на карті України .
Паспорт громадянина України + ксерокопія цивільного паспорта (перша , друга сторінки та сторінка з реєстрацією місця проживання ) — 3 копії , якщо ви не житель цього району і 2 копії ( замість однієї , як раніше!) Для жителів цього району.
Оригінал і копію (одна ксерокопія) довідки податкового органу про присвоєння ідентифікаційного номера ( П.І.Б. в довідці має побуквенно збігатися з даними паспорта ) . Копія коду робиться на окремому від паспорта листку .
Квитанцію про оплату держмита на суму 170 грн. (за 10 днів ця сума становитиме — 340 грн.) . Зразок квитанції № 1 на стенді ;
Від сплати держмита звільняються такі категорії громадян :

на 100 % — інваліди І та ІІ груп ;
на 100 % — чорнобильці І та ІІ категорії ;
на 50 % — учасники бойових дій.

Квитанцію про оплату послуг ДМС (у кожного свої суми , зразки квитанцій № 3а , 3б , 3в , 3г , 3д , третій на стенді ) .
Платежі будуть у кожного різні , згідно обраних послуг. Дивитися в додатковій інформації про сплату в ОВІРі , в повному переліку , в таблиці нижче і в фотокопіях (є зміни в порівнянні з вереснем 2013р. ) ;

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>