Отримання биметрического паспорта України

З середини червня громадяни України отримають безвізовий режим з країнами ЄС. Відвідати країни Європи без віз зможуть володарі біометричного закордонного паспорта. Що таке біометричний закордонний паспорт, як отримати біометричний закордонний паспорт, ціни оформлення біометричного паспорта і які дані знаходяться на ньому, читайте в нашій статті.

Картинки по запросу Біометричний паспорт

Ціни оформлення біометричного паспорта:

30 рабочих днів – 1600 грн.
10 рабочих днів– 1600 грн.
5 рабочих днів – 4950 грн.
3 рабочих дня – 9950 грн.
1 рабочий день - 25950 грн.

Біометричний закордонний паспорт – це новий вид паспорта, в якому використовується принцип ідентифікації особистості за допомогою цифрових даних вбудованих в чіп. Інформація, записана на чіпі, дозволяє визначити людину тільки за біометричними даними. Власне, термін біометрія включає в себе систему розпізнавання людей за фізичними характеристиками: відбитків пальців, сітківки ока, долоні руки, обличчя. У біометричних закордонних паспортах, які видаються в Україні, використовується відбитки пальців.

З початку січня 2015 року всі бажаючі громадяни України можуть зробити біометричний закордонний паспорт, також як і оформити паспорт старого зразка. Біометричний закордонний паспорт являє собою книжечку з 32 сторінок з відмітками для віз, і вбудованим чіпом з електронною інформацією. На першій сторінці біометричного закордонного паспорта розміщується інформація про власника і його фотографія. На обкладинці паспорта нанесена позначка, яка дозволяє бачити, що паспорт є біометричним.

Для отримання біометричного закордонного паспорта необхідно внутрішній паспорт громадянина України, ідентифікаційний код та їх копії. Якщо закордонний паспорт вже був оформлений, його можна залишити або здати за бажанням власника. В основному паспорт залишають, коли в ньому є діючі візи або хороша візова історія, що надалі допомагає отримати наступні візи. Зробити біометричний закордонний паспорт не складно, однак вимагає деякого часу і терпіння.

Вартість біометричного закордонного паспорта становить від 1150 грн. до 3900 грн. Залежно від строку отримання. Термін дії такого документа становить 10 років. В ціну біометричного закордонного паспорта входить держмито, реєстраційні послуги, бланк з чіпом.

Якщо ви хочете зробити швидко і спокійно біометричний закордонний паспорт наша фірма надасть вам послугу оформлення даного документа. Вам необхідно зателефонувати або прийти до нас в офіс і наші фахівці проконсультують вас по виниклих питань. Як тільки ваш біометричний закордонний паспорт буде готовий, ми зателефонуємо і повідомимо вам цю інформацію.