Країни Візи в Азію Туреччина

Оформлення візи до Туреччини
від 980 грн.
У комплекс наших послуг входить:

консультація щодо подачі заявки
допомогу при підготовці необхідних документів
бронювання готелів і бронь авіаперельотів
підтримка при реєстрації на онлайн сайті посольства і запис на співбесіду
супровід в посольство
Додаткові послуги:

Оформлення медичної страховки на термін перебування
Оплата консульського збору
Переклади документів
Доставка (по Києву безкоштовно)
* Консульський збір, переклади і страховий поліс у вартість не входять.

Туреччина — правила в’їзду

Туреччина вже багато років, є найпопулярнішою країною, яку українські туристи вибирають для літнього відпочинку. У цьому вона обходить відомі курорти Єгипту і Таїланду. Зручне географічне положення, м’який клімат, тепле море, чудові пляжі на будь-який смак, комфортабельні готелі з досить високим рівнем сервісу, дивовижні пейзажі і гірські ландшафти, насичена екскурсійна програма і привітні місцеві жителі, все це і багато іншого щороку приваблює суду мільйони туристів з різних куточків земної кулі.

Потрапити до Туреччини в звичайну туристичну поїздку завжди було досить просто, візу на короткострокове перебування можна було придбати прямо в аеропорту після прильоту. З серпня 2012 ця процедура ще більше спростилася. З цього часу вступив у дію договір між нашими державами, що регулює пересування громадян Туреччини і України між двома нашими країнами. Згідно з цією угодою віза до Туреччини громадянину України не потрібно, якщо термін його знаходження на території Турецької Республіки не перевищує 30 діб з моменту перетину кордону. Максимальний загальний термін перебування за кілька поїздок не повинен перевищувати 90 діб в піврічному періоді.

Якщо турист з України планує перебувати в Туреччині більше одного місяця за поїздку, він може, перебуваючи вже на відпочинку, оформити собі тимчасову посвідку на проживання. Цей папір дає право проживати в країні 90 днів. Для його отримання слід звернутися до відділення у справах іноземних громадян за місцем знаходження.

Якщо терміни безвізового перебування в країні були порушені, то на особу, яка допустила таке порушення накладається штраф, якщо затримка склала до 15 діб і заборону на в’їзд в країну (до п’яти років), якщо термін перевищує 15 діб.

Також для відвідин Туреччини в деяких випадках може знадобитися віза, оформлення якої відбувається безпосередньо в Консульстві, розташованому в Києві. Відкриття візи в консульському відділі необхідно в тому випадку, якщо ви збираєтеся відвідати Туреччину з наступних причин:

з туристичною метою на час, що перевищує 90 діб;
по роботі або бізнесу;
навчанні;
купівлі нерухомості;
укладення шлюбу з громадянином Туреччини;
перевезення вантажів та інших.
Візи можуть відкриватися на одне відвідування або мульти. Оформлення візи зажадає деякого часу і підготовки пакету документів. Якщо ви ніколи раніше не займалися оформленням подібних паперів і не уявляєте з чого почати, звертайтеся в нашу компанію. Наші співробітники компетентно дадуть відповідь на всі, що виникають у вас питання, проконсультують з приводу необхідних документів, сприятимуть в їх підготовці, заповненню, перекладі. Наш багаторічний досвід роботи збереже ваш час і убезпечить від неприємних несподіванок, які можуть виникнути при подачі паперів в консульство і отриманні результату.

Документи на візу до Туреччини

Отримання візи до Туреччини зажадає від вас підготовки пакету паперів, що включає в себе:

паспорт для закордонних поїздок, з перевищує терміном дії тривалість поїздки не менше ніж на шість місяців;
анкета;
документи, що підтверджують мету подорожі, наявності житла, броні номера в готелі та квитків в обидва кінці;
підтвердження платоспроможності;
2 фото;
запрошення, для віз, що відрізняються від туристичних;
точний список залежить від мети візиту.
Віза до Туреччини — терміни оформлення

Отримати візу до Туреччини можна зазвичай за 2 — 3 дні.