Країни Візи в Азію Таджикистан

Оформлення візи в Таджикистан
від 980 грн.
У комплекс наших послуг входить:

консультація щодо подачі заявки
допомогу при підготовці необхідних документів
бронювання готелів і бронь авіаперельотів
підтримка при реєстрації на онлайн сайті посольства і запис на співбесіду
супровід в посольство
Додаткові послуги:

Оформлення медичної страховки на термін перебування
Оплата консульського збору
Переклади документів
Доставка (по Києву безкоштовно)
* Консульський збір, переклади і страховий поліс у вартість не входять.

Таджикистан — правила в’їзду

Таджикистан — це серце древньої Азії, завоювало масу шанувальників по всьому світу. Колоритна і гостинна країна в будь-який час року з радістю приймає туристів, розміщуючи їх в затишних готелях з європейським рівнем сервісу. Зазвичай, тури в цю державу характеризуються насиченою екскурсійною програмою, яка може бути двох напрямків: історично-архітектурного та природного. Що стосується першого, то вам належить оглянути безліч стародавніх фортець і веж, медресе, що славляться на весь ісламський світ, мавзолеї іменитих правителів і величні мечеті з блакитними куполами. Природні багатства Таджикистану представлені кришталево чистими озерами Каракуль і Сарез, гірськими річками Фанські гір, високогір’ям Бадахшан, термальними джерелами Обігарм і піками Паміру, підкорити які прагнуть фанати альпінізму з усього світу. Окремої уваги заслуговує місцева кухня, адже Таджикистан — це країна тисячі пловів. Незважаючи на всі позитивні сторони, є й мінуси. Зверніть увагу, що в цій державі є проблеми з очищенням води. Не варто пити воду з-під крана, мити їй їжу або чистити зуби, а також краще відмовитися від напоїв з льодом, пропонованих в барах. Також гуляти в нічний час без супроводу вкрай небезпечно, особливо далеко від Душанбе. Головне, що з 2015 року між Україною і Таджикистаном діє безвізовий режим. Тобто для перетинання кордону держави і легального переміщення по всій його території досить діючого закордонного паспорта, а сама віза в Таджикистан зовсім не потрібна. Вас можуть обмежити тільки власні фінансові ресурси. Але перед поїздкою варто звернути увагу на правила проходження митниці, адже їх ніхто не відміняв. При в’їзді в країну суми, що перевищують 500 USD або їх еквіваленти в іншій валюті, повинні бути зафіксовані в декларації. Максимально допустима кількість грошей, яке можна брати з собою — 5000 USD. Ввезення і вивіз національної валюти суворо забороняється при будь-яких обставин. Також не дозволяється перевозити наркотичні препарати, зброя і боєприпаси, отруйні та вибухові речовини, порнографію і будь-яку друковану продукцію, фото- та відеоматеріали, що ображають норми ісламської моралі. Дорогоцінні метали та камені можна вивозити тільки при наявності чека або товарної накладної, що підтверджує їх придбання в магазинах Таджикистану. Якщо всі правила будуть дотримані, то вашому відпочинку ніщо не загрожуватиме.

Документи на візу в Таджикистан

У зв’язку з дією спрощеного візового режиму для громадян України, перетин кордону Таджикистану відбувається за наявності чинного закордонного паспорта. Ніяких додаткових документів збирати не потрібно.

Віза в Таджикистан — терміни оформлення

Так як отримання візи в Таджикистан для українців з 2015 року не потрібно, то ви можете сміливо приділити всю увагу підбору відповідного туру.