Країни Візи в Азію Пакистан

Оформлення візи в Пакистан
від 980 грн.
У комплекс наших послуг входить:

консультація щодо подачі заявки
допомогу при підготовці необхідних документів
бронювання готелів і бронь авіаперельотів
підтримка при реєстрації на онлайн сайті посольства і запис на співбесіду
супровід в посольство
Додаткові послуги:

Оформлення медичної страховки на термін перебування
Оплата консульського збору
Переклади документів
Доставка (по Києву безкоштовно)
* Консульський збір, переклади і страховий поліс у вартість не входять.

Пакистан — правила в’їзду

Пакистан — країна надзвичайно цікава, але і таїть в собі деяку небезпеку. Перед поїздкою сюди краще дізнатися якомога більше про місцеві звичаї, традиціях і законах. Це одна з найдавніших цивілізацій поряд з Єгиптом і Месопотамією. Це місце, де досить мирно співіснують три релігії: індуїзм, іслам і буддизм. Це держава з величними ландшафтами, багатою культурною спадщиною і цікавою історією.

Щоб громадянину України потрапити в цю азіатську країну, йому необхідно оформити візу. Віза в Пакистан може відкриватися на одне відвідування країни або на декілька. Категорія візи також залежить від мети подорожі.

Гостьова віза оформляється тим, хто прямує в країну, щоб відвідати родичів або друзів. Для її отримання необхідно мати запрошення від пакистанської сторони, видане МЗС Пакистану.
Туристична віза видається бажаючим відвідати країну з ознайомчою метою або для відпочинку.
Транзитна віза також повинна оформлятися заздалегідь, зробити це після прибуття на кордон неможливо. Віза дає право перебувати на території Пакистану не більше 72 годин. Знаходження в аеропорту без оформлення візи можливо тільки тоді, коли пасажир слід в кінцевий пункт подорожі тим самим рейсом, яким він прилетів до Пакистану. При цьому він не має права залишати зону для транзитних пасажирів аеропорту.
Звичайна гостьова або туристична віза з одноразовим відвідуванням дозволить перебувати в Пакистані не більше 90 діб, діє подібний дозвіл 180 днів з моменту оформлення. Для багаторазової візи передбачений трирічний термін дії з правом шестиразового відвідування держави в рік, кожне з них не повинна перевищувати трьох місяців.

Віза в Пакистан досить дороге задоволення. Транзитна або туристична віза на один в’їзд обійдеться вам в 120 доларів, документ, що дає право на кілька відвідувань в 300 у.о. При отриманні відмови сплачений консульський збір не повертається. Якщо ви не маєте достатнього досвіду в оформленні документів подібного роду і невпевнені у своїх знаннях в цьому питанні, звертайтеся до професіоналів. Наша фірма надасть оперативну та кваліфіковану допомогу у вирішенні всіх виникаючих питань, пов’язаних з відкриттям візи. Звернення до нас убезпечить вас від можливості отримати відмову у в’їзді і втрати коштів, ми збережемо ваш час, який краще витратити на підготовку до поїздки, ніж на стояння в чергах консульства та спілкування з його співробітниками.

Документи на візу в Пакистан

Оформлення візи в Пакистан потребують підготовки наступних документів:

оригінал закордонного, чинного більше півроку після повернення з країни, паспорти та його копія;
копія внутрішнього українського паспорта;
фотографії 35 мм х 45 мм — 4 шт .;
анкета з особистим підписом апліканта англійською мовою;
підтвердження броні перельоту в обидва кінці, завірене авіакаси;
підтвердження броні номера в готелі або запрошення від пакистанської турфірми;
для транзитної візи — квитки в третю країну і віза, якщо вона необхідна;
довідка про щеплення, їх список краще уточнювати перед поїздкою;
медичний поліс необов’язковий, але для своєї безпеки, краще його оформити.
Віза в Пакистан — терміни оформлення

Отримати візу до Пакистану можна в середньому за 7 — 8 днів.