Країни Візи в Азію Непал

Оформлення візи в Непал
від 980 грн.
У комплекс наших послуг входить:

консультація щодо подачі заявки
допомогу при підготовці необхідних документів
бронювання готелів і бронь авіаперельотів
підтримка при реєстрації на онлайн сайті посольства і запис на співбесіду
супровід в посольство
Додаткові послуги:

Оформлення медичної страховки на термін перебування
Оплата консульського збору
Переклади документів
Доставка (по Києву безкоштовно)
* Консульський збір, переклади і страховий поліс у вартість не входять.

Непал — правила в’їзду

Подорож в ФДР Непал може стати одним з найяскравіших і запам’ятовуються, в житті будь-якого туриста. Ще б пак, адже тут тягнеться із заходу на схід гірська система Гімалаїв, яка багата на природні зони, а дивовижні і загадкові традиції населення не залишать байдужим нікого. Віза в Непал є єдиним правилом в’їзду в цю країну. Щоб її отримати, потрібно докласти чимало зусиль до підготовки великої кількості документів. Але, на жаль, без неї вас в цю країну ніхто не пустить.

Можна отримати візу і власними силами. Для цього вам доведеться заповнювати купу паперів і анкет, які вам нададуть представники посольства. До того ж, у посольстві документи приймаються лише у відведений на це час. Тобто, після роботи навряд чи вас там буде ще хтось чекати, а якщо й будуть, то вам доведеться вистояти довгу чергу. Адже, як відомо, саме в робочий час в посольстві збирається безліч людей, охочих поїхати в Непал.

Можна витратити багато особистого часу на збір необхідних документів, на відвідування посольства і заповнення анкет або інших паперів, а можна всього цього і уникнути. Наша компанія VizaUA зробить все це швидко і якісно без вашої присутності і позбавить вас від виснажливої ​​біганини. До того ж, ми зможемо проконсультувати вас з усіх питань, які можуть виникнути в ході оформлення візи в Непал.

Документи на візу в Непал

Як і говорилося раніше, для того щоб оформити візу в Непал, вам знадобиться зібрати деякі документи, а також заповнити анкету англійською мовою. Підготувати відповідні документи можна протягом дня, а ось із заповненням анкети іноземною мовою у багатьох громадян виникають проблеми. У разі виникнення подібної неприємної ситуації, співробітники з нашої компанії можуть допомогти вам з перекладом іноземного тексту і з наступним заповненням самої анкети.

Основний список документів, який вам знадобиться для оформлення:

закордонний паспорт, термін дії якого повинен закінчуватися не менше ніж за шість місяців по закінченню поїздки, не зайвими будуть і закордонні паспорти, які були видані раніше (якщо такі є);
копії перших сторінок паспорта громадянина України;
2 фотографії з розмірами 3х4 см;
підтвердження про бронювання номера в готелі Непалу;
копії замовлених квитків;
оплачена страховка;
оплата офіційних зборів;
інші документи (запрошення в країну від компаній або приватних осіб для робочої або ділової візи, копії пенсійної книжки для пенсіонерів, копія свідоцтва про народження та дозвіл на виїзд для дітей та ін.);
також додатково потрібно буде отримати дозвіл з Департаменту імміграції Непалу для тих, хто хоче подорожувати в Гімалаї.
Віза в Непал — терміни оформлення

Терміни оформлення візи бувають різними, залежно від того де і як ви її оформляєте. Співробітники нашої компанії зможуть оформити вашу візу протягом 1-2 робочих днів.