Країни Візи в Азію Ліван

Оформлення візи до Лівану
від 980 грн.
У комплекс наших послуг входить:

консультація щодо подачі заявки
допомогу при підготовці необхідних документів
бронювання готелів і бронь авіаперельотів
підтримка при реєстрації на онлайн сайті посольства і запис на співбесіду
супровід в посольство
Додаткові послуги:

Оформлення медичної страховки на термін перебування
Оплата консульського збору
Переклади документів
Доставка (по Києву безкоштовно)
* Консульський збір, переклади і страховий поліс у вартість не входять.

Ліван — правила в’їзду

Ліван це маленька країна на Близькому Сході, знаменита на весь світ своїми старожитностями. Саме тут знаходитися найстаріший місто Біблос, подивитися який щорічно з’їжджаються тисячі людей. У цій державі придумали перший алфавіт, навчилися варити пурпурову фарбу і виготовляти скло. Також саме тут виробляють найкращі шовку, які ще в давні часи славилися на вагу світ. Для туристів Ліван пропонує відпочинок на піщаних берегах Середземного моря, і навіть гірськолижні курорти. Щоб вирушити в подорож і оцінити всі визначні пам’ятки, вам буде потрібно лише відкрита віза до Лівану, оформлення якої ви можете замовити в компанії VizaUA. Слід врахувати, що в’їзд в країну неможливе, якщо у вас в паспорті є відмітки про відвідування Ізраїлю. Також труднощі з отриманням візи можуть виникнути у незаміжніх жінок у віці до 40 років. У разі різних прізвищ у подружньої пари, необхідно буде додати копію свідоцтва про шлюб до решти стандартних документів. Отримання візи до Лівану відбувається через посольство або прямо в аеропорту, якщо метою вашої поїздки є виключно туризм та необхідну кількість днів не перевищує 30. Якщо ви подорожуєте через територію країни транзитом або термін перебування передбачається не більше 2 днів, то оформлення візи вам зовсім не потрібно . У цьому випадку досить буде пред’явити закордонний паспорт при перетині кордону, і вам на місці поставлять спеціальну позначку. Щоб зробити процес отримання дозволу на перебування в державі швидким і без зайвих нервів, зверніться в компанію VizaUA. Ми допоможемо вам зібрати весь пакет документів і відкрити візу в потрібний термін.

Документи на візу до Лівану

Для відкриття візи через посольство, вам будуть потрібні наступні документи:

заповнена анкета;
діючий закордонний паспорт;
2 кольорові фотографії 3,5×4,5;
внутрішній паспорт;
довідка про присвоєння ІПН;
Довідка з місця роботи;
підтвердження платоспроможності (виписки з чинного рахунку в банку);
бронь готелю і авіаквитків в обидві сторони;
медична страховка на весь період подорожі;
запрошення до Лівану від компанії або організації (для робочої або ділової візи);
запрошення в державу від приватної особи (для гостьової або приватної візи);
копія пенсійного посвідчення (для пенсіонерів);
довідка з університету (для студентів);
копія свідоцтва про народження та дозвіл на виїзд від батьків (для дітей).
Щоб уникнути помилок в оформленні, слід скористатися послугами компанії VizaUA. Висококваліфіковані менеджери перевірять всі зібрані документи, ніж виключать можливість отримання відмови.

Віза до Лівану — терміни оформлення

Час, необхідний на перевірку пакету документів та оформлення візи, складає від 10 днів. Так що, плануйте свою поїздку заздалегідь. Існує можливість термінового відкриття візи, але для цього варіанту будуть потрібні вагомі причини, і вартість буде в два рази вище.