Країни Візи в Азію Гонконг

Оформлення візи в Гонконг
від 980 грн.
У комплекс наших послуг входить:

консультація щодо подачі заявки
допомогу при підготовці необхідних документів
бронювання готелів і бронь авіаперельотів
підтримка при реєстрації на онлайн сайті посольства і запис на співбесіду
супровід в посольство
Додаткові послуги:

Оформлення медичної страховки на термін перебування
Оплата консульського збору
Переклади документів
Доставка (по Києву безкоштовно)
* Консульський збір, переклади і страховий поліс у вартість не входять.

Гонконг — правила в’їзду

Вам набридли пляжі Таїланду або Індонезії, ви скучили по життю мегаполісів, його шаленим ритмом, вам цікаво, як на невеликому шматочку суші гармонійно поєднуються хмарочоси, суперсучасні технології та східні базари? Якщо хоча б на одне з питань було отримано позитивну відповідь, значить, прийшов час відправлятися в дивовижне місто Гонконг. Це те місце, де будь-який турист зможе відшукати, чим зайнятися і принести собі задоволення. Це Мекка для любителів шопінгу і для гурманів, адже в Гонконзі можна скуштувати кухню будь-якої країни світу і прогулятися по багатокілометрових рядам торгових центрів. Ну а якщо ваш візит збігся з літнім періодом, то у вашому розпорядженні чудові чисті пляжі і тепле море.

Згідно візовим правилам, що діють з листопада 2010 року, українці, які прибувають в Гонконг терміном не більше ніж 14 днів, можуть перебувати на території країни без оформлення візи. Якщо плановане час знаходження в Гонконзі перевищує 14 днів, то нашим співвітчизникам необхідно зайнятися оформленням дозволу на в’їзд до поїздки. Віза в Гонконг оформляється в китайському посольстві у Києві.

Якщо програма поїздки передбачає відвідання та Китаю і Гонконгу, то повинна бути оформлена тільки віза в Китай. Щоб категорія візи була обрана правильно, слід чітко знати, яка кількість перетинів кордонів країни планується зробити. Для відвідування країни можуть відкриватися однократні, дворазові і багаторазові візи. Залежно від мети візиту можуть відкриватися транзитна або туристична візи. Термін дії візи може продовжуватися безпосередньо в імміграційній службі Гонконгу. Причину продовження необхідно обгрунтувати (продовження терміну бізнес-переговорів, оплата додаткового часу проживання в готелі тощо).

Якщо ви не хочете псувати собі настрій перед поїздкою, втрачати час на оформлення і підготовку необхідних для отримання візи паперів і стояння в чергах в консульстві, звертайтеся за допомогою в нашу компанію. Наші фахівці оперативно і грамотно вирішать за вас всі питання, пов’язані з цією процедурою зберігши вам нерви і час.

Документи на візу в Гонконг

Оформлення візи в Консульстві зажадає від вас підготовки наступних документів:

чинного не менше ніж півроку після повернення з поїздки закордонного паспорта з обов’язковою наявністю порожніх сторінок в ньому;
анкету за спеціально розробленою для гонконгської візи формі (мова заповнення англійська), оригінальна підпис апліканта повинна бути — обов’язково;
фотографію 30 мм х 40 мм, вклеюється в анкету;
візи в держави, через які відбуватимуться в’їзди в Гонконг.
Якщо ви відправляєтеся в короткострокову поїздку без візи, то на паспортному контролі після прильоту знадобиться пред’явити:

що діє не менше місяця закордонний паспорт;
квитки у зворотний бік або в країну кінцевого проходження;
підтвердження платоспроможності в період перебування в державі.
Віза в Гонконг — терміни оформлення

Термін, який може знадобитися для відкриття візи, різний для її різних типів. Якщо віза в Гонконг оформляється разом з китайською, вона може бути відкрита протягом 7 днів після надання документів. В інших випадках отримати візу в Гонконг можна за 10 днів.