Країни Візи в Азію Бруней

Оформлення візи в Бруней
від 980 грн.
У комплекс наших послуг входить:

консультація щодо подачі заявки
допомогу при підготовці необхідних документів
бронювання готелів і бронь авіаперельотів
підтримка при реєстрації на онлайн сайті посольства і запис на співбесіду
супровід в посольство
Додаткові послуги:

Оформлення медичної страховки на термін перебування
Оплата консульського збору
Переклади документів
Доставка (по Києву безкоштовно)
* Консульський збір, переклади і страховий поліс у вартість не входять.

Віза в Бруней

Бруней-Даруссалам, саме так правильно звучить назва цієї азіатської держави, є одним з найбагатших у світі, незважаючи на його маленьку територію. Головним джерелом доходу султанату, безумовно, є нафта, яка і забезпечує високий рівень життя. Бруней захоплює своїми неповторними національними парками, розкішними мечетями, манговими гаями і найчистішими пляжами. Тут багатий, різноманітний тваринний світ: ведмеді, олені, леопарди рідкісної димчастої забарвлення, мавпи, слони — це мала частина того, кого тут можна зустріти. Ця країна і зараз числиться серед найменш відвідуваних у світі, а тому оповита всякого роду загадками і таємницями.

Бруней — правила в’їзду

На сьогоднішній день українці можуть в’їжджати на територію Брунея без візи, якщо їх візит не буде перевищувати 30 днів. Для цього на кордоні необхідно пред’явити:

паспорт для закордонних поїздок з терміном дії, що перекриває дату повернення з поїздки на півроку;
квитки у зворотний бік;
підтвердження броні номера;
запрошення, у разі гостьовий поїздки.
Віза в Бруней знадобиться, якщо термін перебування в султанаті буде перевищувати 30 діб. Термін дії візи дорівнює трьом місяцям. На практиці вона видається в суворій відповідності з періодом, зазначеним у запрошенні приймаючої сторони.

Слід сказати, що наші співвітчизники рідкісні гості в цій державі, і серед них складно знайти людину, яка в тонкощах розбирається у всіх нюансах питання відкриття візи в Бруней. Тому, якщо вам потрібна віза в цю азіатську країну, і ви невпевнені у своїй обізнаності в даній сфері, звертайтеся за допомогою в нашу фірму. Ми оперативно і грамотно проведемо для вас всю необхідну роботу, посприяємо в підготовці необхідних документів, звільнивши вас від зайвих клопотів і тривог, а також збережемо вам час, особливо враховуючи те, що найближчим офіційне представництво Брунею знаходиться в Москві.

Транзитну візу, яка дає право перебувати на території султанату протягом 72 годин, можна отримати безпосередньо в місцевому аеропорту при наданні:

закордонного паспорта;
квитків в кінцевий пункт;
візи (при необхідності) в країну проходження.
Обов’язковою умовою для отримання подібної візи, є прибуття в аеропорт рейсом компанії Royal Brunei, що є національним авіаперевізником. Без гарантійного листа, який підписує представник цієї компанії, віза не може бути оформлена.

При плануванні подорожі в Султанат Бруней слід мати на увазі, що потрапити туди буде нереально, якщо в паспорті зроблені відмітки про візит до Ізраїлю, вклеєно візи цієї держави або ви є його громадянином.

Документи на візу в Бруней

Оформлення візи в Бруней потребують подачі в Консульство:

закордонного паспорта з обов’язковою наявністю 4-х і більше вільних від віз сторінок та чинним не менше 180 діб після поїздки;
анкети туриста в кількості 2 екз., заповнені англійською;
два фото 30 х 40 мм;
офіційне підтвердження з готелю про бронювання номера;
квитки на літак в обидві сторони з точно вказаними датами;
запрошення від місцевої боку з гарантіями про те, що гість без затримок покине межі султанату з точними координатами і даними особи, яка запрошується до Брунею.
Віза в Бруней — терміни оформлення

Стандартний термін підготовки візи дорівнює 1 місяцю.