За скільки днів роблять закордонний паспорт в Україні

Впровадження нових правил щодо в’їзду в країни ЄС вимагає від українців оформлення паспортів нового зразка. Діючі старі документи будуть діяти до закінчення строку, але багато хто не можуть з колишньою легкістю оформити візу, тому звертаються за новими закордонними паспортами з биометрикой. При необхідності, закордонний паспорт за 3 дні в Києві оформляеся, але вартість від стандартного терміну очікування відрізняється істотно.

Вартiсть ИНФОРМАЦIЙНО-КОНСУЛЬТАЦИIЙНЫХ послуг по оформленню закордонного паспорта:

Оформлення 4-5 тижднiв — 1600 гривень

Оформлення 15 рабочих днiв — 5000 гривень

Оформлення 10 рабочих днiв — 6000 гривень

Картинки по запросу Оформлення закордонного паспорта в Києві

Поява паспортів нового типу є великим кроком України до безвізового в’їзду в Євросоюз. Питання в цьому напрямку досі не вирішене, але документи вже діють і користуються великим попитом. Велика частина людей чекати 20-30 днів не хоче або не може, тому намагається зробити закордонний паспорт за тиждень. При відсутності проблем з документами — термін цілком реальний.

Електронні паспорти вже давно і успішно використовуються багатьма країнами. Зручність такого документа в тому, що всі дані зашифровані в чіп, який вбудовується в паспорт. Зчитування проводиться в автоматичному режимі і займає набагато менше часу для перевірки на прикордонному контролі. За даними Технічної консультативної групи з документами TAG/MRTD, у світі діє вже більше 4 мільйонів електронних документів.

Багато задавались питанням, за скільки роблять закордонний паспорт в Україні і на яких умовах?Стандартний термін оформлення займає від 20 до 30 діб, терміновий від 3 до 10 діб. Вартість коливається від 700 до 1500 тис. гривень (ціни взяті з сайту http://documenti.kiev.ua/stoimosty-zagranpasporta/). В різних містах і деяких районах ціна також відрізняється. Держмито стандартна і становить для всіх типів паспортів 170 грн.

Для подачі документів на закордонний паспорт буде потрібно паспорт і дві його копії, ідентифікаційний номер та копія, для чоловіків може знадобитися довідка з військкомату або військовий квиток. Уточнити за скільки роблять закордонний паспорт в Україні краще безпосередньо в міграційній службі. Інспектор при оформленні призначить дату отримання.

На сьогоднішній день вже 23 країни застосовують системи автоматичного прикордонного контролю для роботи з електронними документами. Прочитувані на машинах паспорта набувають все велику популярність і не виключено, що в майбутньому система буде повністю замінена на автоматизовану.

Багато міграційні служби вже переобладнані для оформлення біометричних закордонних паспортів, що дає можливість на місці сканувати відбитки, фотографуватися і ставити електронний підпис. Час оформлення біометричного документа займає стільки, скільки робиться в Україні закордонний паспорт стандартного зразка.