Документи для оформлення закордонного паспорта

Для початку хотілося б відзначити, що український закордонний паспорт дійсний протягом 10 років. Тому навіть якщо найближчим часом Ви не збираєтеся ні до відпустка, ні у відрядження, ні в особистих справах виїжджати за кордон, варто потурбуватися про оформлення необхідних документів заздалегідь, щоб тоді, коли настане день Х, Вам не довелося платити за терміновість у кілька разів більше. Більш того, Ви позбавляєте себе від зайвого хвилювання, щоб закордонний паспорт був готовий точно в необхідний термін.

Документы для оформления загранпаспорта в Харькове

Документи для оформлення закордонного паспорта  - це мінімальний пакет, який, як правило, включає в себе паспорт України, свідоцтво про народження, ідентифікаційний код, а також свідоцтво про шлюб або розлучення. У випадку, якщо жінка змінювала прізвище, подробиці збору документів необхідно уточнити у нашого менеджера.

Окремо розглядається ситуація, якщо у Вас є діти. Якщо дитині менше п’яти років, то їх вписують в закордонний паспорт одного з батьків. А якщо більше п’яти, то також необхідно вклеїти фотографію.
Документи для закордонного паспорта  для батьків з дітьми молодше п’яти років зазвичай складають: закордонний паспорт одного з батьків дитини, — паспорт одного з батьків, свідоцтво про шлюб або розлучення батьків, а також свідоцтво про народження.
Документи на закордонний паспорт для батьків з дітьми старше п’яти років — паспорти батьків, закордонний паспорт одного з батьків дитини, свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб або розлучення, а також фотографія дитини стандартного розміру 3х4 у двох примірниках.
Як Ви вже переконалися, немає нічого складного в зборі документів для закордонного паспорта , а на всі питання, які виникають з задоволенням допоможуть відповісти наші менеджери, які мають великий досвід у вирішенні завдань різної вартості. Ми працюємо з мінімальними пакетами документів для оформлення закордонного паспорта , так не вважаємо за потрібне хвилювати замовників зборами додаткових паперів, які можуть знадобитися. Кожен конкретний випадок ми розглядаємо окремо і в залежності від нього перераховуємо список документів на закордонний паспорт в мінімальній кількості, щоб скоротити не тільки час їх зборів, але і терміни видачі паспорта.

Співпрацюючи з нами, Ви не просто вибираєте найпростішу схему отримання закордонного паспорта, Ви економите Ваш особистий час і сили. Оформляючи закордонний паспорт, Вам не доведеться стояти в черзі, відвідувати нас кілька разів, щоб опинитися в потрібний час, а також немає необхідності шукати ксерокс або касу для оплати всіх необхідних квитанцій. Ми налагодили систему видачі закордонних паспортів так, що Вам достатньо приїхати до нас один раз, віддати пакет документів, сфотографуватися і сплатити відповідну суму. І це все, що потрібно. Всю рутинну роботу, а також завдання, пов’язані з оплатою, ксероксами, подачею документів і довгими чергами ми беремо на себе. Вам тільки залишиться приїхати в зазначений термін і забрати закордонний паспорт. Довірте нам успішний початок Вашого великої подорожі по світу.