Документи для отримання постійного виду на проживання в Україні

Для того, що б отримати постійний вид на проживання необхідно підготувати наступні документи:
- заява
- Копія паспорта та візи
- Копія дозволу на імміграцію
- Квитанція, в якій вказана оплата та пільги
Документ оформляється протягом семи робочих днів. І підлягає обміну в 25 і 45 років.
Можемо підвести підсумок, що вид на проживання потрібен особам, які планують постійно жити в Україні. Надалі вони можуть отримати громадянство.
До волі таки часто тимчасовий вид плутають з тимчасовим проживанням в країні.
Відповідно статті 3 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» від 04.02.1994г.
Можна зробити висновок, що люди, які приїхали в Україну на невизначений строк або на роботу отримують вид на проживання.
Відповідно до пункту 8 Правил в’їзду іноземців та осіб без громадянства в Україну, їх виїзду з України і транзитного проїзду через її територію, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.1995г. № 1074, іноземці та особи без громадянства можуть іммігрувати в Україну на постійне проживання або прибути для працевлаштування на визначений термін у порядку, встановленому законодавством Украіни.Іностранци та особи без громадянства, які в’їхали для тимчасового перебування, можуть отримати постійний вид на проживання в установленому порядку.
Згідно з абзацом 2 пункту 8 Правил, іноземцям та особам без громадянства, які прибули в Україну для працевлаштування на підставі дозволу відповідного центру зайнятості на працевлаштування і візи типу IM-1, якщо інше не передбачено законодавством та міжнародними договорами України, органами внутрішніх справ оформлюється тимчасовий вид на проживання в порядку, встановленому МВС за погодженням з Адміністрацією Держприкордонслужби.
Що стосується роботи, то Латвія і Україна підписали Угоду між двома країнами про захист осіб, які й працюють і проживають в обох государствах.Чтоби укласти контракт, особа повинна мати спеціальний дозвіл з приводу працевлаштування і це при тому, що людина не має права виконувати іншу роботу, яка оплачівается.Еслі термін роботи закінчується, за місяць до закінчення необхідно подати документи для продовження терміну роботи або отримати новий дозвіл.
Процедура отримання дозволу на працевлаштування в Україні определяетсяПостановлением Кабінету Міністрів України від 01.11.1999г. № 2028 «Про затвердження Порядку оформлення іноземцям та особам без громадянства дозволу на працевлаштування в Україні».
Тимчасове проживання в країні і реєстрація.
Відповідно до пункту 12 Правил в’їзду іноземців та осіб без громадянства в Україну, їх виїзду з України і транзитного проїзду через її територію, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.1995г. № 1074, громадяни держав, з якими Україною укладено міжнародні договори про взаємні безвізові поїздки, в’їжджають в Україну за дійсним паспортним документом, якщо інше не передбачено міжнародним договором України.
Згідно зі статтею 22 Угоди між Урядом України та Урядом Латвійської Республіки про взаємні поїздки громадян, громадяни держави однієї Сторони, які постійно проживають на території держави іншої Сторони, виїжджають і повертаються на територію держави свого постійного проживання без віз, за наявності документа, що підтверджує право постійного проживання на території держави відповідної Сторони.
Після вищевказаного можемо сказати, що особи, які тимчасово прибули в Україну на законних підставах мають подати документи для реєстрації прикордонній службі. Реєстрація триватиме рівно півроку, для осіб у яких безвізовий режим, реєстрація триватиме 90 днів. Якщо в міжнародній угоді певний термін встановлений, то термін згідно соглашенію.На підставі угоди особи також можуть бути звільненими від реєстрації.
Реєстрація по суті — це штамп в паспорті з відміткою «в’їзд» мул «виїзд», а паспортні дані вносять до спеціального реєстру.
Реєстрацію проводять органи охорони кордону, не більше 6 місяців і безвізовим особам на 90дней.Еті позначки діють на всій території України.
Що б продовжити термін перебування в Україні, треба подати документи не пізніше як за три дні до закінчення терміну реєстрації.
Якщо на територію України приїжджають іноземні особи у своїх особистих справах приміром віза П-2, то звернення погоджують на місці проживання.
Що б продовжити термін перебування фізичним особам треба подати такі документи:
- Заява від фізичної особи
-звернення з приводу продовження терміну
-паспортні документи
-фотографії (2шт)
-квитанція Оплата держмита)
-інші квитанції про оплату реєстрації
Що б продовжити термін перебування юридичним особам треба подати такі документи:
-письмове звернення юридичної особи
-звернення з приводу продовження терміну
-паспортні документи
-фотографії (2шт)
-квитанція Оплата держмита)
-інші квитанції про оплату реєстрації
Типи віз:
С-2-центральні органи виконавчих влади
С-3-державні установи, підприємства, організації
Б-спільні підприємства
Л-МНС
О-вищі навчальні заклади
Н-науково-дослідні установи
Р-релігійні організації
Г-комісія Кабінету Міністрів
К-установи, організації та підприємства з гастрольними цілями
Т-туристичні організації
П-1-запрошення
П-2-заяви (українське походження)
IM-1-роботодавці
ОП-особа без громадянства
ТР-транзитне перебування
Особи без громадянства можуть продовжити термін пребианія на весь період сформованих обставин.
Згідно з пунктом 11 Правил оформлення візових документів для в’їзду в Україну, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 20.02.1999г. № 227 «Про запровадження нового Порядку оформлення візових документів для в’їзду в Україну». Питання про продовження терміну перебування понад зазначені строки розглядається органами, зазначеними у вищенаведених пунктах 1 і 2.
Термін дії віз:
М, Д, С-1 — термін визначається обмовою
ОП, К, Г, Р, Н, Л, Б, С-3, С-2 — півроку
IM-1, О — 12 місяців
П-1, Т-півроку
П-2 — 60месяцев
ТР-1-5 днів
ТР-2-термін призначений у документах
Відповідно до пункту 12 Правил оформлення візових документів для в’їзду в Україну, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 20.02.1999г. № 227 «Про запровадження нового Порядку оформлення візових документів для в’їзду в Україну», оформлення віз типів С, Б, Н, К, П громадянам країн — членів Європейського Союзу, Швейцарської Конфедерації, Словацької Республіки, Турецької Республіки, Канади, США та Японії здійснюється без подання відповідних запрошень.

Важливо знати, що термін перебування в країні не повинен перевищувати терміни дії закордонного паспорта.
Відмова у продовженні строку може бути в таких ситуаціях:
-в разі суперечності безпеки країни
-якщо особа визнана бажаним
-за пред’явленням підроблених документів
-в разі порушення законодавства
-якщо відсутня страховий поліс
Відповідно до статті 21 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» від 04.02.1994г., Іноземці та особи без громадянства обкладаються податками та зборами відповідно до законодавства України та міжнародних договорів України.
Відповідно до частини 1 статті 5 Закону України «Про державний реєстр фізичних осіб — платників податків та інших обов’язкових платежів» від 22.12.1994г.
У разі відмови у продовженні строку, особа, яка не залишає приділи країни в зазначенние терміни ставати не законним мігрантом.
Ввезення в країну транспортних засобів.
У статті 1 Закону України «Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України» від 13.09.2001г. наводиться, зокрема, визначення понять громадяни, громадяни-нерезиденти, постійне місце проживання, тимчасове ввезення на митну територію України:
Громадяни — фізичні особи-резиденти та нерезиденти, які не є суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності;
Громадяни-нерезиденти — іноземці, громадяни України, особи без громадянства, які мають постійне місце проживання за межами України, в тому числі й ті, які тимчасово перебувають на території України.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>