Документи для візи в Нідерланди ( Голландію )

images (4)Для отримання туристичної візи для подорожі в Нідерланди ( Голландію ) потрібні такі документи:

Анкета . Наша компанія може Вам допомогти у заповненні анкети , для цього вам потрібно буде надати дані російською або українською мовою.
2 недавні фотографії (не старше одного місяця) паспортного зразка на світлому фоні , 70 % обличчя .
Закордонний паспорт.
Другий закордонний паспорт , якщо такий є. Якщо ж паспорт був вилучений , то довідка про його вилучення і ксерокопія сторінок з візами .
Ксерокопія закордонного паспорта.
Внутрішній паспорт та ксерокопія його сторінок .
Медична страховка , відповідна всім вимогам посольства. Страховку для виїзду закордон ви можете придбати у нас.
Підтвердження наявності грошових коштів: наявність рахунку в банку ( довідка з банку повинна включати дату відкриття рахунку та суму на ньому , а також повинна бути не старше 14 робочих днів) , або копія тревел чеків на суму від 40 євро.
Бронь авіа квитка або бронь на автобус в обидві сторони , а також бронювання готелю на період перебування в Нідерландах.
Свідоцтво про шлюб або розлучення оригінал ( або нотаріально завірена копія)
Довідка з місця роботи , в якій вказано дату прийому на роботу , зарплати по місяцях за останні 6 місяців , стаж , а також інформація про те , що на період подорожі співробітнику надається оплачувана відпустка , а робоче місце за ним зберігається.
Для школярів: довідка зі школи , що директор дозволяє відсутність дитини.
Для студентів : копія квитка студента та довідка з місця навчання .
Для приватних підприємців : копія реєстраційного свідоцтва , довідка про доходи
Для іноземців: вид на проживання в Україні .
Для дітей, яким на момент подорожі не виповнилося 18 років , що подорожують з одним з батьків або без них необхідно дозвіл на виїзд дитини, засвідчений у нотаріуса.
Всі документи повинні бути перекладені на голландський або англійську мови. Переклад документів на будь-яку мову Ви можете замовити у нас , в нашій компанії працюють тільки професіонали і ми гарантуємо високу якість