Віза з метою навчання

загруженное (2)Для зарахування до вищих навчальних закладів Італії Вам знадобиться віза з метою навчання . Запит на цей тип візи подається тільки за наявності підтвердження про зарахування на вступні іспити.

Вам необхідно зібрати і представити такі документи для візи на навчання :

Анкета -заява на отримання в’їзної візи на італійській мові ( Допоможуть заповнити менеджери нашої компанії).
Закордонний паспорт (повинні бути вільними мінімум 2 сторінки ) і другий закордонний паспорт , якщо такий є. Копії та оригінали паспортів , термін дії яких закінчився , за наявності старих закордонних паспортів.
Ксерокопія внутрішнього паспорта.
Ксерокопія ідентифікаційного коду.
2 фотографії , паспортного зразка 3.5 на 4.5 , повинні бути зроблені не пізніше , ніж три місяці тому.
Документальне підтвердження наявності особистих фінансових гарантій з мінімальною торбою 360 євро / міс. протягом усього навчального року.
Документи , що свідчать про наявність житла в Італії .
Документальне підтвердження знання італійської мови або мови , на якому проводитиметься курс навчання Університеті.
Консульська Представництво залишає за собою право вимагати додаткову документацію !

Увага!

Вся документація українського походження повинна бути перекладена на італійські або , в крайньому випадку , на англійські мови .

Замовити переклад документів ви можете у нас. Ціна за переклад одного стандартного документа на італійську мову від 45 гривень.

Зверніть увагу , що в нашій компанії ви можете замовляти , як весь комплекс послуг з оформлення віз , так і окремо взяті послуги . Докладніше про наші послуги у розділі: підготовка документів для відкриття віз.