Віза до Франції

Наша компанія вже 9 років спеціалізується на оформленні Шенгенських віз через Францію

Віза до Франції

ТЕРМІН ВАРТІСТЬ
до 14-ти днів від 100 €

Для поїздки у Францію  потрібна шенгенська віза , і зайнятися її оформленням
краще заздалегідь , тому що тільки на процедуру прийняття рішення посольство Франції може витратити два тижні . Мінімальний термін розгляду заявок становить чотири робочих дні.

Необхідні документи:

  • Закордонний паспорт (оригінал);
  • Ксерокопія українського паспорта (заповнених сторінок);
  • Ксерокопія ідентифікаційного коду;
  • 2 фото - 3.5 х 4.5 см на білому фоні

Заявку на короткострокову візу, до якої належить і туристична, необхідно подавати у візовий центр Франції в Україні — він знаходиться в Києві. На нашому сайті можна знайти всю інформацію про необхідні документи для візи до Франції, замовити анкету, вибрати дату і час подачі заявки у візовий центр Франції.

Зверніть увагу: закордонний паспорт повинен бути дійсним ще, щонайменше, три місяці по тому запланованої поїздки, а також містити як мінімум дві чисті сторінки — для вклеювання візи і штампів. Якщо ця умова не дотримана, документи не приймуть.

Будьте уважні при заповненні анкети або замовте її заповнення у нашого менеджера, не лінуйтеся зібрати всі необхідні довідки для підтвердження вашого фінансового благополуччя, підтвердіть мету поїздки — і візу Вам обов’язково видадуть.

Якщо Вас просять донести які-небудь документи , то не розглядайте ці прохання як особисту образу або як причіпки, і вже тим більше не варто робити з цього трагедію і сприймати як знак того, що візи вам не бачити. Враховуйте, що посольства — вельми бюрократизовані структури. Їх завдання — видавати дозволи на в’їзд в країну строго згідно з процедурою та наданим документам.

Тобто співробітник консульського відділу, можливо, і радий би поставити в ваш паспорт жадану візу, але просто не має права зробити це без якоїсь незначної , на ваш особистий погляд, «папірці». Тому просто наберіться терпіння і принесіть їм необхідні документи.

Врахуйте, що візовий центр — комерційна структура при посольстві , тому вам доведеться оплатити, не тільки візову мито ( 35 євро), але й послуги центру (близько 20 євро). А також вартість за оформлення документів: запис у посольство, заповнення анкети, бронювання авіаквитків, переклад документів на французьку мову, страховка для візи. Зверніть увагу, що Ви можете замовити ці послуги в нашій компанії, як в комплексі, так і окремо, якщо якась з цих послуг Вам не знадобитися або Ви бажаєте замовити її в іншій компанії, або, наприклад, ви вирішили заповнити анкету французькою мовою самостійно, або Вам не знадобиться бронювання квитків.

Для оформлення послуги або для безкоштовної консультації звертайтесь до спеціалістів нашого контакт центру.

заказать визу