Віза в США

Наша компанія вже 9 років спеціалізується на оформленні віз в США

chicago

Особливості оформлення:

Форма подачі документів — особисто

Термін оформлення від 5 робочих днів

Вартість оформлення:

Туристична віза одноразова  від 50 євро

Бізнес віза на півроку  (90/180) — 250 євро

Бізнес віза на рік  (180/360) - 350 євро

Необхідні документи:

  • Закордонний паспорт (оригінал);
  • Ксерокопія українського паспорта (заповнених сторінок);
  • Ксерокопія ідентифікаційного коду;
  • 2 фото - 3.5 х 4.5 см на білому фоні

Важливі моменти при оформленні візи:

- Термін оформлення візи залежить від багатьох факторів, наприклад від наявності місць в консульстві.
- Вартість візового збору оплачується додатково при особистій подачі документів до консульських та візових відділів.
- Необхідні документи - для кожного консульства індивідуальні. Для уточнення, Ви можете зв’язатися з нашими фахівцями і отримати список документів призначених саме для Вас.

Також наша компанія оформлює візи в США для дітей

Особливості оформлення:

Форма подачі — особисто

Термін оформлення  - уточнюйте у спеціалістів нашого контакт центру

Вартість - уточнюйте у спеціалістів нашого контакт центру

Необхідні документи:

  •      Проїзний документ дитини (оригінал) або вклейка в паспорті одного з           батьків.
  •      Ксерокопія свідоцтва про народження.
  •      Нотаріально завірена заява : «Дозвіл на виїзд дитини до країн Шенгену з іншим батьком» або копія довідки «Мати-одиночка».
  •      Ксерокопія українського паспорта батьків.
  •      2 фото - 3.5 см х 4.5 см, на білому фоні

Америка! Хто з наших співвітчизників не мріяв хоча б раз потрапити в цю дивовижну країну величезних можливостей. Сюди щороку приїжджають люди з усього світу. Хтось в гості, хтось у справах або вчитися, а хтось вирішується на кардинальні зміни в житті і переїжджає сюди назавжди.

Побувати в США і побачити всю красу і чудеса своїми очима, сьогодні може кожен, варто лише задатися метою. Українці не є винятком. Незважаючи на всі складнощі, зробити це можливо. Одним з найголовніших умов, що дають право на в’їзд в цю країну, є наявність оформленого дозволу. Віза в Америку підрозділяється на типи. Щоб оформити візу в США, необхідного саме вам типу, слід чітко визначитися з метою візиту в країну. Кожен тип позначається латинською буквою від A до R в комбінації з цифрою.

Існує чіткий порядок отримання візи в США, якого необхідно дотримуватися. Перш за все, від вас буде потрібно заповнити анкету англійською мовою в онлайн режимі. Потім необхідно записатися на співбесіду. Звернення за візою США і подача документів повинна відбуватися особисто. Вам залишиться сплатити консульський збір і пройти співбесіду. У результаті якого, вам буде повідомлено, схвалено отримання візи чи ні.

США одна з тих країн, хто дуже вимогливо і критично ставиться до охочих відкрити візу. Випадки отримання відмови бувають досить часто. Якщо ви ніколи раніше не займалися такого роду справами, не знаєте, як оформити візу в США, маєте порожній паспорт, або отримували раніше відмову у візі, зверніться за допомогою до професіоналів. Наша фірма зможе надати вам наступні послуги: проконсультує з приводу потрібного типу візи і переліку необхідних документів, допоможе заповнити анкету англійською мовою, виконає переклади, підготує до співбесіди. Надамо допомогу в оформленні візи після відмови. З нами оформити візу в США буде набагато простіше, швидше і спокійніше.

Для оформлення послуги або для безкоштовної консультації звертайтесь до спеціалістів нашого контакт центру.

заказать визу