Віза в ОАЕ

Наша компанія вже 9 років спеціалізується на оформленні віз в ОАЕ

оаэ3_scale_800x600. Особливості оформлення:

Форма подачі документів — особисто

Термін оформлення від 5 робочих днів

Вартість оформлення:

Туристична віза одноразова  від 50 євро

Бізнес віза на півроку  (90/180) — 250 євро

Бізнес віза на рік  (180/360) - 350 євро

Необхідні документи:

  • Закордонний паспорт (оригінал);
  • Ксерокопія українського паспорта (заповнених сторінок);
  • Ксерокопія ідентифікаційного коду;
  • 2 фото - 3.5 х 4.5 см на білому фоні

Важливі моменти при оформленні візи:

- Термін оформлення візи залежить від багатьох факторів, наприклад від наявності місць в консульстві. Вартість візового збору оплачується додатково при особистій подачі документів до консульських та візових відділів.

-   Необхідні документи — для кожного консульства індивідуальні. Для уточнення, Ви можете зв’язатися з нашими фахівцями і отримати список документів призначених саме для Вас

Також наша компанія оформлює візи в ОАЕ для дітей Особливості оформлення:

Форма подачі — особисто

Термін оформлення  - уточнюйте у спеціалістів нашого контакт центру

Вартість - уточнюйте у спеціалістів нашого контакт центру

Необхідні документи:

  •      Проїзний документ дитини (оригінал) або вклейка в паспорті одного з           батьків.
  •      Ксерокопія свідоцтва про народження.
  •      Нотаріально завірена заява : «Дозвіл на виїзд дитини до країн Шенгену з іншим батьком» або копія довідки «Мати-одиночка».
  •      Ксерокопія українського паспорта батьків.
  •      2 фото - 3.5 см х 4.5 см, на білому фоні

Важливо: безвізове перебування можливе тільки за умови, що ви були в одній з цих країн за останні 5 років. Термін безвізового перебування не повинен перевищувати 30 днів.

Об’єднані Арабські Емірати – це розвинута держава, вражає великою кількістю якісних готелів і відмінними пропозиціями для туристів. Економіка країни динамічно набирає обертів, відкриваючи масу можливостей для ведення підприємницької діяльності. Але для того, щоб відвідати простори цієї держави, слід замовити візу в ОАЕ.

Не встигаєте зі збором та підготовкою документів? Не проблема! Досить звернутися за допомогою до нашого візового центру. Наші фахівці ефективно вирішать будь-яке візове питання.

Об’єднані Арабські Емірати – це сувора мусульманська держава, яка пред’являє масу вимог до туристів. Для відкриття візи в ОАЕ вам буде потрібно зібрати вражаючий пакет документів і підтвердити свою фінансову спроможність.
У посольстві ретельно розглядають кожну кандидатуру, особливо, документи представниць прекрасної статі. Якщо ви дівчина, яка планує одиночний тур в ОАЕ, і вам ще немає 30 – ти з отриманням візи в Об’єднані Арабські Емірати можуть виникнути проблеми.
В якості переваги при оформленні візи можна використовувати наявність Шенгену, або віз Америки, Японії, Австралії та Нової Зеландії. До активних мандрівника в Еміратах ставляться з довірою.

 Для оформлення послуги або для безкоштовної консультації звертайтесь до спеціалістів нашого контакт центру.

заказать визу