Віза в Мексику

Наша компанія вже 9 років спеціалізується на оформленні віз в Мексику

mecsuka

Особливості оформлення:

Форма подачі документів — особисто

Термін оформлення від 5 робочих днів

Вартість оформлення:

Туристична віза одноразова  від 50 євро

Бізнес віза на півроку  (90/180) — 250 євро

Бізнес віза на рік  (180/360) - 350 євро

Необхідні документи:

  • Закордонний паспорт (оригінал);
  • Ксерокопія українського паспорта (заповнених сторінок);
  • Ксерокопія ідентифікаційного коду;
  • 2 фото - 3.5 х 4.5 см на білому фоні

Важливі моменти при оформленні візи:

- Термін оформлення візи залежить від багатьох факторів, наприклад від наявності місць в консульстві.
- Вартість візового збору оплачується додатково при особистій подачі документів до консульських та візових відділів.
- Необхідні документи - для кожного консульства індивідуальні. Для уточнення, Ви можете зв’язатися з нашими фахівцями і отримати список документів призначених саме для Вас.

Також наша компанія оформлює візи в Мексику для дітей

Особливості оформлення:

Форма подачі — особисто

Термін оформлення  - уточнюйте у спеціалістів нашого контакт центру

Вартість - уточнюйте у спеціалістів нашого контакт центру

Необхідні документи:

  •      Проїзний документ дитини (оригінал) або вклейка в паспорті одного з           батьків.
  •      Ксерокопія свідоцтва про народження.
  •      Нотаріально завірена заява : «Дозвіл на виїзд дитини до країн Шенгену з іншим батьком» або копія довідки «Мати-одиночка».
  •      Ксерокопія українського паспорта батьків.
  •      2 фото - 3.5 см х 4.5 см, на білому фоні

Мексика — країна наповнена таємницями стародавніх цивілізацій ацтеків і майя. Археологічні розкопки, колоніальні палаци нікого не залишать байдужим, особливо в поєднанні з дикою природою. Щорічно тисячі туристів з’їжджаються сюди, щоб оцінити велич засніжених вершин вулканів і погуляти по лісах, наповненим екзотичними рослинами. Для любителів відпочити на піщаному березі в цій країні є прекрасні пляжі, що омиваються хвилями Тихого океану, Карибського моря і Мексиканської затоки, а райські бухти просто створені для романтичних моментів.

Щоб побачити всю красу своїми очима, потрібна лише віза в Мексику для українців, відкрити яку можна кількома способами. По-перше, якщо у вас є в паспорті дозвіл для перебування в США, то в Мексику вас пустять без додаткової візи. В інших випадках вам буде потрібно звернутися в посольство. При цьому спочатку, ви повинні зареєструватися на його сайті і заповнити спеціальну анкету. Якщо все буде зроблено правильно, то вам призначать дату і час для співбесіди, де ви і здасте всі необхідні документи і відбитки пальців. У разі успішного проходження всіх етапів процедури, вам залишиться тільки сплатити консульський збір, і віза в Мексику буде ваша.

Також існує ще один спосіб для отримання дозволу на в’їзд в країну. Це стосується людей, що здійснюють поїздку з метою туризму, транзиту або ділового відрядження від імені компанії на термін, що не перевищує 90 днів. За 3-4 тижні можна оформити електронний дозвіл на в’їзд до Мексики, яке дає право одноразового візиту протягом 30 днів з моменту його видачі. При перетині кордону, вам буде потрібно лише пред’явити його і заповнити імміграційну форму, після чого вам видадуть візу.

Для отримання більш докладної інформації з питань візової підтримки, звертайтеся до консультантів нашого візового центру безпосередньо в будь-який зручний для вас час.

заказать визу