Віза в Китай

Наша компанія вже 9 років спеціалізується на оформленні віз в Китай

big708279image1 Особливості оформлення:

Форма подачі документів — особисто

Термін оформлення від 5 робочих днів

Вартість оформлення:

Туристична віза одноразова  від 50 євро

Бізнес віза на півроку  (90/180) — 250 євро

Бізнес віза на рік  (180/360) - 350 євро

Необхідні документи:

  • Закордонний паспорт (оригінал);
  • Ксерокопія українського паспорта (заповнених сторінок);
  • Ксерокопія ідентифікаційного коду;
  • 2 фото - 3.5 х 4.5 см на білому фоні

Важливі моменти при оформленні візи:

- Термін оформлення візи залежить від багатьох факторів, наприклад від наявності місць в консульстві. Вартість візового збору оплачується додатково при особистій подачі документів до консульських та візових відділів. -   Необхідні документи — для кожного консульства індивідуальні. Для уточнення, Ви можете зв’язатися з нашими фахівцями і отримати список документів призначених саме для Вас

Також наша компанія оформлює візи в Китай для дітей

Особливості оформлення:

Форма подачі — особисто

Термін оформлення  - уточнюйте у спеціалістів нашого контакт центру

Вартість - уточнюйте у спеціалістів нашого контакт центру

Необхідні документи:

  •      Проїзний документ дитини (оригінал) або вклейка в паспорті одного з           батьків.
  •      Ксерокопія свідоцтва про народження.
  •      Нотаріально завірена заява : «Дозвіл на виїзд дитини до країн Шенгену з іншим батьком» або копія довідки «Мати-одиночка».
  •      Ксерокопія українського паспорта батьків.
  •      2 фото - 3.5 см х 4.5 см, на білому фоні

Важливо: безвізове перебування можливе тільки за умови, що ви були в одній з цих країн за останні 5 років. Термін безвізового перебування не повинен перевищувати 30 днів.

Китай славиться своєю багатовіковою історією. Багато українців прагнуть відвідати цю країну для розкішного відпочинку або відправляються туди на заробітки. Тому віза в Китай не втрачає своєї популярності. Але як оформити цей документ, адже вимог до претендентів дуже багато. Для цього краще відразу звернутися до професіоналів нашого візвого центру. Кваліфіковані фахівці допоможуть зібрати і коректно оформити всі документи, проконсультують щодо заповнення анкети і підготують до співбесіди.

Хочете отримати результат? Варто замовити візу в Китай у нас.  Для відвідування цієї держави, отримання дозволу на в’їзд і перебування є обов’язковим. Якщо ви плануєте виключно нетривалий відпочинок – одноразової візи буде цілком достатньо. Якщо ж у ваші плани входить більш тривале перебування на території країни – варто оформити мультивізу в Китай.

Зазвичай проблем з документами не виникає. Але бувають випадки відмови у візі, пов’язані з некоректним внесенням даних в анкету на китайську візу або наявність неповного пакета документів. Не хочете, щоб настільки неприємна помилка трапилася з вами? Тоді звертайтесь до нашого візового цента. Досвідчені фахівці знають всі тонкощі і нюанси отримання візи в Китай. Ми зробимо процес максимально швидким і ефективним.

 Для оформлення послуги або для безкоштовної консультації звертайтесь до спеціалістів нашого контакт центру.

заказать визу