Віза в Катар

Наша компанія вже 9 років спеціалізується на оформленні віз в Катар

A17-26_9

Особливості оформлення:

Форма подачі документів — особисто

Термін оформлення від 5 робочих днів

Вартість оформлення:

Туристична віза одноразова  від 50 євро

Бізнес віза на півроку  (90/180) — 250 євро

Бізнес віза на рік  (180/360) - 350 євро

Необхідні документи:

  • Закордонний паспорт (оригінал);
  • Ксерокопія українського паспорта (заповнених сторінок);
  • Ксерокопія ідентифікаційного коду;
  • 2 фото - 3.5 х 4.5 см на білому фоні

Важливі моменти при оформленні візи:

- Термін оформлення візи залежить від багатьох факторів, наприклад від наявності місць в консульстві.
Вартість візового збору оплачується додатково при особистій подачі документів до консульських та візових відділів.
-   Необхідні документи — для кожного консульства індивідуальні. Для уточнення, Ви можете зв’язатися з нашими фахівцями і отримати список документів призначених саме для Вас

Також наша компанія оформлює візи в Катар для дітей

Особливості оформлення:

Форма подачі — особисто

Термін оформлення  - уточнюйте у спеціалістів нашого контакт центру

Вартість - уточнюйте у спеціалістів нашого контакт центру

Необхідні документи:

  •      Проїзний документ дитини (оригінал) або вклейка в паспорті одного з           батьків.
  •      Ксерокопія свідоцтва про народження.
  •      Нотаріально завірена заява : «Дозвіл на виїзд дитини до країн Шенгену з іншим батьком» або копія довідки «Мати-одиночка».
  •      Ксерокопія українського паспорта батьків.
  •      2 фото - 3.5 см х 4.5 см, на білому фоні

Важливо: безвізове перебування можливе тільки за умови, що ви були в одній з цих країн за останні 5 років. Термін безвізового перебування не повинен перевищувати 30 днів.

Катар — одна з тих країн, яку дуже важко відшукати на карті з першого погляду. Ще на початку XX століття про існування цієї держави знали небагато мандрівників, його кордони були закриті. І тільки в 1989 році були внесені зміни в законодавство країни й іноземці отримали можливість в’їзду в Катар.

Тут можна отримати безліч позитивних емоцій і чудово відпочити. Ця країна практично з усіх боків, оточена морями, привертає чудовими пляжами, м’яким кліматом, багатим підводним світом, пісковими барханами, дивовижними по своїй красі пейзажами і багатою екскурсійною програмою. Тут можна відправитися на прогулянку в Перську затоку на справжньому арабському судні, взяти участь у сафарі, побачити руїни старовинних палаців і загадкові мечеті.

Для отримання права в’їзду на територію країни, громадяни України повинні отримати дозвіл. Віза в Катар може оформлятися по прильоту в аеропорт країни, на підставі попередньо отриманого дозволу від Катарського МВС. Оформити цей документ повинна приймаюча сторона і вислати його факсом заявнику. У якості сторони-спонсора може виступати приватна особа-громадянин Катару, місцева турфірма, установа, готель. Отриманий факсом папір, надається в аеропорту разом з іншими документами.
Щоб захистити себе від тривалого спілкування з працівниками прикордонних служб в аеропорту, візу в Катар можна оформити попередньо, у посольстві країни.
Якщо ваша подорож лежить в третю країну через територію Катару, ви маєте право перебувати в країні без дозволу на в’їзд не більше доби. В іншому випадку для перетинання кордону держави повинна бути оформлена транзитна віза до Катару чи дозвіл на отримання візи після прибуття.
Якщо з яких-небудь причин ви не хочете займатися оформленням візи самостійно, звертайтеся за допомогою в нашу компанію. Ми в найкоротші терміни вирішимо всі питання, пов’язані з оформленням подібних документів, захистивши вас від можливих неприємностей, заощадивши ваш час і зберігши нерви.

 Для оформлення послуги або для безкоштовної консультації звертайтесь до спеціалістів нашого контакт центру.

заказать визу