Апостиль і легалізація

imgpreview (7)Легалізація документа це процес надання йому юридичної сили на території іншої держави. Здійснюється шляхом підтвердження повноважень , справжності підпису , печатки або штампа посадової особи, яка видала документ.

Легалізацію замінює процедура проставлення апостиля для держав , що є учасниками конвенції.

Наша компанія допоможе Вам у швидкому проставлении апостиля або легалізації документа в таких міністерствах :

Міністерство освіти і науки : підтверджується дійсність офіційних документів , що були видані навчальними закладами , держорганами , підприємствами або організаціями, що стосуються сфери освіти і науки . ( Дипломи про отримання освіти , виписки до них , сертифікати присвоєння вчених звань , атестати , довідки з навчальних закладів , та інші. )

Міністерство юстиції України : підтверджується справжність документів , які видаються органами юстиції та судами або оформляються нотаріусами . ( Довідки з РАГС , документи від нотаріусів , рішення судів та інші. )

Міністерство закордонних справ : підтверджується справжність довідок виданих органами МВС України , довідок про стан здоров’я та інших офіційних документів.

Наша компанія допоможе Вам легалізувати або проставити апостиль на документах у строки , зручні для клієнта. Без черги , без втрати часу , без заповнення паперів!

Ми проставляємо як одинарний так і подвійний апостиль в залежності від побажань клієнта ! Можлива доставка по всій території України !