Анкета для посольства

visa2_smallНе знаєте , як правильно заповнити анкету ? Не володієте іноземними мовами в достатній мірі ? Боїтеся зробити помилку і не отримати візу ?

Наша компанія допоможе Вам правильно заповнити анкету і призначити термін подачі анкети- заявки разом з іншими необхідними документами до посольства або візовий центр.

Тепер Ви можете не турбуватися про те , чи вірно ви заповнили анкету . Менеджер обов’язково перевірить всі дані і уточнить інформацію , якщо в анкеті буде бракувати деяких даних.

Заповнення анкет , як і інші процедури пов’язані з отриманням візи , має ряд підводних каменів , про які може не знати людина, якій раніше не доводилося стикатися з отриманням візи. Наприклад , що правильніше написати в пункті « країна першого в’їзду ? » , А в пункті « країна народження » вказувати СРСР , якщо дата народження до 1991 року ? У графі «поштова адреса» вказувати адресу прописки або фактичного місця проживання ? Ким покриваються витрати на час перебування за кордоном або інші питання — на всі ці та інші питання Вам зможе дати відповідь наш менеджер.

Зверніть увагу , що в анкеті Вам необхідно поставити Ваш підпис .